Hraní s #stablediffusion: Roboti na pláži a robotky, ty to umí skvěle

Ilustračky se pomocí SD dají vytvářet dobře. Létající slon moc ne. Výborné Reklama: Umění hovna. Vlak a nádraží. Elon Musk. Bojíte se tmy? Žena s VR na horské dráze. A popírači klimatu jak je vidí AI

🤖 Roboti opalující se na pláži

aneb proč by se roboti nemohli opalovat. Využívám k tomu ten povedený kus zadání o kousek níže. “robots sunbathing on the beach, ghost in the shell, cyberpunk, neon colors, art by moebius and jean giraud and greg rutkowski and cam kennedy”. Výhoda AI pro generování je, že prostě když najdete hezký základ, tak už jen stačí měnit co chcete aby vyrobila.

🤖 Další použití pro ilustračku k #TYDEN k poslouchání.

A comic illustration of an android interfacing with a computer console, the console is tall and imposing, there are many cables on the floor, bright screens, ghost in the shell, cyberpunk, neon colors, art by moebius and jean giraud and greg rutkowski and cam kennedy

🐘 Létají slon …

… té AI tedy moc nejde, byť tedy kyberpunkový a tak vůbec. Ale je toho dobře scifi výsledek. “Flying elephant in hypermarket, ghost in the shell, cyberpunk, neon colors, art by moebius and jean giraud and greg rutkowski and cam kennedy” … jo a ten hypermarket je asi dost hloupost.

🤖 Robotky ….

… to umí docela dobře, jen to chce hodně pokusů aby se člověk zbavil zdvojování, chybějících údů, podivně ohnutých rukou a tak vůbec. Ale o tom to nakonec bude. Hodně pokusů a vybírat. “Concept art by greg rutkowski, female cyborg in a room from the spaceship, high tech and futuristic white walled environment, scifi, highly detailed portrait, digital painting, artstation, concept art, smooth, sharp foccus ilustration, artstation hq

A otázka samozřejmě je, co když místo female bude chtít male. Jde to, ale možná trochu hůře, chce to ještě víc vybírat.

A co children? Použitelné, každopádně opět výběr, často to vytvoří spíš člověka v nějakém takovém roboticko futuristickém obleku/skafandru. A výběr je ještě obtížnější.

☺ #AI …

Jiří Havelka a Reklama: Umění hovna (the art of shit)

🚄 Nějaký ten vlak a tak a taky nádraží

Víc promptů, jako například “Concept art by greg rutkowski, train in train station, high tech and futuristic environment, scifi, digital painting, smooth, artstation hq

Jen tak úplně z legrace jsem tam zkusil dát “Concept art by michelin, train in train station, digital painting, artstation hq” … a on ten Michelin dal kouzelný výsledek.

🤵 Elon Musk

Už chvíli používám #stablediffusion #ai pro vytvoření ilustračních obrázků k článkům. Má výhodu i v tom, že jich během pár minut vytvoří víc, takže nejen že si lze vybrat ty lepší, ale lze vytvořit i víc variant pro případ sdílení na víc sítí – ať není všude jeden vizuál :)¨Takže tady posloužilo “Elon Musk with VR headset. digital illustration, 4K, artstation trending” až po “Elon Musk on call with Vladimir Putin”

🎢 Horská dráha a žena s VR …

… je zábavné výsledky. “woman with VR headset riding on rollercoaster. photographic, high detail, 4K, artstation trending”

“woman with VR headset riding on rollercoaster. digital illustration, 4K, artstation trending”

“woman with VR headset riding on rollercoaster. photographic, high detail, smooth, 8K, wide angle, artstation trending”

🌑 Bojíte se tmy?

“afraid of the dark, digital illustration, high detail, smooth, 8K, artstation trending”

☺ “climate change denier”

to asi pojalo jako někoho zamrzlého v ledu…

Další příspěvky na téma Stable Diffusion