Hraní s #stablediffusion: Halo, Cortana. Růžová. Roboti.

Růžová, všude samá růžová. Roboti. Všechno hraní s různými modely. Začíná nová éra. Příznačná ještě větší záplavou generovaných výstupů

Když už jsem objevil seriál Halo na #skyshowtime, tak jsem zkusil “Halo, Cortana” poslat i do Stable Diffusion. Jen takto jednoduše, ale zato s různorodými dostupnými modely. Ale pozor, není drženo seed, pro každou čtveřici je náhodné.

synthwavepunk_v2

vintedois-diffusion-v0-1

sciFiDiffusionV10_v10

openjourney_v1

dreamlikeDiffusion10_10

sd-v1-5-pruned

Růžová, všude samá růžová

Opět hraní s různými modely, jeden prompt (photo a man in a short pink skirt, in jail, dirty room, bars on the windows, in a style of hyperrealism, trending on artstation) odněkud, ani nevím už odkud. A náhodný seed. Hodně výsledků je špatně – poškozené obličeje (i přes “fix”) a končetiny, nesedí ani to, že by to měl být muž, ale tenhle výběr je zajímavý.

Roboti, zase ty roboti

Stejně jako předchozí, jedno zadání (a robot with hexagon proportions holding a ladies hand helping her acrossed intersection in futristic city loose oil paint) ale různé modely, seed také náhodné, prostě jen zájem o co nejvíce různorodých výsledků. Výběr, protože ne každý kousek je povedený, ale musím říct, že celkem je to množství kouzelných věcí. A těch modelů mám aktuálně tuším sedmnáct, takže 17×4 generované výstupy a okolo 3-4 minut na jednu čtveřici (protože aktivace modelů). Jo a ten překlep kousek od konce už tam byl.

Další příspěvky na téma Stable Diffusion