Hraní s #stablediffusion: Solarpunk utopie či Strong warrior princess a lečo

Strong warrior princess, utopie solarpunková, ale i lecjak jinak punková. Jak si AI poradí s jedním slovem? Autismus, Deprese. A protože je v kurzu lečo, tak se podíváme, jestli ho dokáže vykreslit.

Solarpunk utopie

Půjčil jsem si základní a snadný prompt kdesi tuším z Lexica. Nechal model vintedois-diffusion-v0-1, protože ho mám teď nějak v oblibě. A jen trochu měnil kde se to solarpunk city vlastně nachází.

A high tech solarpunk utopia in the Amazon rainforest

A high tech solarpunk utopia in african desert

A high tech solarpunk utopia in distant exotic planet

A high tech solarpunk utopia underwater in sea

A high tech solarpunk utopia underwater on Mars

Strong warrior princess

Baví mě vzít prompt z něčeho jako Lexica/ArtHub a zkusit co z toho vyjde v StableDiffusion a v různých modelch. Třeba tento: strong warrior princess, centered, highly detailed, breathtaking beauty, precise lineart, vibrant, comprehensive cinematic, Carne Griffiths, Conrad Roset. Dáva dost hezké věci.

Autismus

Jedna věc je docela zajímavá, nedávat AI žádné složité zadání, prostě tam hodit jedno slovo. Maximálně k němu třeba přidat “digital illustration”. Ale klidně bez. Můžete si říkat, že získáte to, jak si AI “představuje” danou věc. Samozřejmě to není pravda, ale to nevadí. Je to zábavné a zajímavé. Takže pár výsledků pro “autism, digital illustration“. Model vintedois-diffusion-v0-1

Deprese

A pár výsledků pro “depression, digital illustration“. Model vintedois-diffusion-v0-1

Lečo

Lečo je teď tak nějak v kurzu, takže se podíváme jak ho vidí #stablediffusion. Hlavně ale nechtějte po DeepL ani Google Translate překlad. Nedávají to. Každopádně zkusíme Vegetable Stew, protože to bývá často používané.

Samozřejmě i s tím vykreslením leča je to zapeklité.

Další příspěvky na téma Stable Diffusion