POOH.CZ je osobní blog Daniela Dočekala. Jeho počátky jsou v září roku 2002, kdy byl založen jako pokračování zaniklého Světa Namodro (jehož počátky jsou někdy v roce 1998). V květnu 2017 se přestěhoval z vlastního CMS (ASP/MS SQL) na WordPress.com, stejně jako ostatní weby patřící pod “Bradbury Media” skupinu.

>>> Na tuto stránku jste možná dorazili z nějaké staré adresy vedoucí na původní blog. Na konci května 2017 byl spuštěn tento nový, staré adresy ani texty nebyly přeneseny. 

V lednu 2020 do Pooh.cz byly vtaženy všechny články z Justit.cz a Bookz.cz a oba jmenované weby tak po deseti letech zanikly.

V lednu 2022 se Pooh.cz přestěhoval z WordPress.com na “vlastní” hosting u BlueBoard.cz. Stejně jako již dříve některé další níže uvedené weby. Podařilo se i objevit novou šablonu, takže vypadá jinak (a hlavně lépe).

Kontakt: Daniel Dočekal, daniel@pooh.cz, +420-776-786-118. Jakkoliv mě můžete zkoušet kontaktovat přes záplavu sociálních sítí a komunikačních nástrojů, jediný skutečně použitelný kontakt je zde uvedený e-mail.

POZOR: Tiskové zprávy, sdělení a jakékoliv tiskové materiály zasílat jen a pouze na info@feedit.cz

Profesní stránky: Pokud chcete vědět více o tom co dělám a čemu se věnuji, tak se podívejte na www.bradbury.cz. Ale předem varování, udržováno velmi nepravidelně.

Další weby najdete na 365tipu.cz, rychlofky.cz, prtipy.cz, feedit.cz, kocicitipy.cz či fittipy.cz