Hraní s #stablediffusion: Jak vypadá chaos?

Hexadecimal. Fernet? SD 2.1 vs SD 1.5. Nový model co je i 768×768 místo původních 512×512. Výsledky dává radikálně jiné.

Jak vypadá chaos?

Na Lexica nalezený prompt “portrait of the most beautiful form of chaos, elegant, a brutalist designed, vivid colours, romanticism, by james jean, roby dwi antono, ross tran, francis bacon, michal mraz, adrian ghenie, petra cortright, gerhard richter, takato yamamoto, ashley wood, atmospheric, trending on artstation. 8 k masterpiece.” a klasicky vygenerováno s různorodými modely.

Hexadecimal

Další z věcí kdy zadáte jen jedno slovo a “něco” vyleze. Prompt: hexadecimal, digital illustration. model: vintedois. Jako vážně 🙂

Fernet?

Co vytvoří AI na “Fernet” s nějakým tím dodatkem jako “digital illustration” a “fernet, photo, high details, 8K, perfect composition”. Model vintedois, mám ho prostě rád.

SD 2.1 vs SD 1.5

2.1 (co je navíc 768×768) je dostupná a Easy Diffusion umí prostě jen přepnout model. Takže jsem zkusil. Prompt: red hair girl, chernobyl powerplant, disneyland castle, rubble, flowers, vines, hyperrealistic, highly detailed, cinematic, single ray of golden sunlight, beautiful, cgssociety, artstation, 8 k, oil painting by greg rutkowski, by artgerm, by wlop

První čtyři jsou 1.5, další čtyři jsou 2.1

A ještě jeden dřív použitý promtp: Editorial Style Photo, Low Angle, Industrial Home Office, Steel Shelves, Concrete, Metal, Edison Bulbs, Exposed Ductwork, CB2, Task Lighting, Dark and Moody, Warehouse, Afternoon, Productive, Industrial, Edgy, 4k –ar 16:9.

Opět 1.5 a poté 2.1 (jiný seed).

Další příspěvky na téma Stable Diffusion