Hraní s #stablediffusion: Delete Facebook a Konec vyhledávání Google

Jiné ilustračky. Páteční kolotipy a ilustračka. A pár negativních promptů hned na začátek. Coz je moc užitečná vychytávka.

Negative prompt

Vlastně ani nevím, jestli jsem už někde dříve probíral negative prompt, tedy zadání toho co nechcete aby se ve výsledku objevilo. V základní podobě to není moc věda, prostě tam napíšete to co tam být nemá a umožní vám to při zachování parametrů (seed, ale i další) “odstraňovat” věci. Ale některé negativní prompty se dají používat prostě preventivně. Třeba:

duplicate, poorly drawn face, morbid, poorly drawn fingers, ugly, blurry, mutated

ugly, extra fingers, black and withe, blurr,, oversaturated, 3d, render, cartoon, deformed hands, mutant hands, fusioned hands, deformed, mutant, bad anatomy

Delete Facebook

jsem zkoušel jako “delete facebook, digital illustration. high detail” coby ilustračku pro #tyden. A jasně, pár abstraktních výsledků jsem nakonec použil.

A protože to bylo pro Substack, tak i pár “nudlí”.

Konec vyhledávání Google

coby další ilustračka, nakonec jsem tedy jednu použil, ale je zajímavé jak abstraktní věci to tvoří. “end of google search, digital illustration. high detail

Jiné ilustračky

Ještě předtím jsem si hrál s “computer game, platformer, isometric, digital illustration. high detail“. Také pro #tyden – tím jak má #free a #placene vydání, tak potřebuje dvě varianty. No, vlastně tři, ještě pro PCTuning.

futuristic computer game, platformer, shooting, isometric, digital illustration. high detail

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je futuristic_computer_game___digital_illustration__h_AAGOUqLk_GFPGANv1.3_RealESRGAN_x4plus-1024x1024.jpeg.

Ale původně jsem začal s “cables with USB-C, digital illustration. futuristic, high detail” (více variant, protože tohle ne uplně vycházelo jak bych chtěl)

iphone with USB-C, connector and cable, cyberpunk, illustration

Páteční kolotipy a ilustračka

s velmi jednoduchým promptem “drawing, christmass on bike, watercolor painting, located in Prague” a “drawing, christmas on bike, snowy, watercolor painting, located in Prague”. A já myslím, že dost dobré. Přihlášení odběru na kolotipy.substack.cz

PS: V otvíráku je výsledek “ultra realistic, cinematic lighting, mdjrny-v4 style,unreal engine, ultra detailed, , beautiful girl wearing outsized dior chanel sunglasses, shot by wayne barlowe anf james jean and syd mead

Další příspěvky na téma Stable Diffusion