Jan Blatný si stěžuje, že “po Internetu kolují různé návrhy a tabulky”. Že by vadil návrh NERVu?

Další ze zábavných tweetů na účtu Ministerstva zdravotnictví je ten, že “Po internetu začaly kolovat různé návrhy a tabulky, jak řešit současnou krizi. Některé jsou dokonce hodně podobné tabulce MZ, kterou s experty vyvinulo a představilo jako první už v pátek a na jejíž finalizaci MZ usilovně pracuje. Podrobnosti příští týden.

Poněkud bez jakékoliv souvislosti to Twitter @zdravkoonline přinesl v neděli v 9:51 ráno. A jak správně Pavel Moravec pod Tweetem poznamenává, nejspíš jde o reakci na to co vypracoval KoroNERV a to co navíc vychází z irských materiálů.

Opět tu tedy máme ukázku toho, že Ministerstvo zdravotnictví od jara nedokázalo zpracovat něco co má nejenom v popisu práce, ale také něco co bylo zásadně potřeba již v srpnu.

Pokud chcete vidět co vlastně Ministerstvu vadí, tak mrkněte do KoroNERV-20 rozpracoval varianty možných opatření a dopadů pandemie covid-19. S návrhem osloví vládu, ministra Blatného a další experty.

Dnes je to už druhý podivný příspěvek na Twitteru Ministerstva. O tom prvním je řeč v inisterstvo zdravotnictví asi špatně nese existenci Covid Portálu. A vlastně tam také jde o to, že “někdo” Ministerstvu “konkuruje”. A také v něčem, co mělo mít Ministerstvo hotovo už dávno.