Lidé z Google na Google+ aneb kde jinde najdete tolik vlivných lidí pohromadě?

České a slovenské osobnosti na Google+ najdete v samostatném článku. Pokud ale vládnete angličtinou a chcete sledovat dění i mimo Česko či Slovensko, nabízí Google+ obrovské možnosti. Řada z nich zveřejňuje zajímavé věci, často můžete odchytit informace, které se „do tisku“ dostanou až o hodiny či dny později. Začněme s tipy na „lidi z Google“

Všechno o Google+ najdete ve speciálu Google+ Tipy a Triky.

Pamatujte, lidí z Google se na Google+ samozřejmě můžete zkoušet ptát, ale s ohledem na záplavu dalších lidí dělajících to samé, neočekávejte, že se vám budou moci věnovat. Můžete jim zkoušet posílat informace o chybách a tipy, ale asi to neocení, jenom zvýšíte spam – a k něčemu takovému slouží „Send Feedback“ vpravo dole. Největší výhodu ze sledování těchto lidí můžete mít v brzkém zjištění novinek o Google a hlavně o Google+. Řada z nich poskytuje tipy a informace o novinkách a změnách. A Google se nebojí zveřejňování podobných informací na „své“ sociální sítí.

Zdroj: Craig Kanalley (Huffington Post) a Googlers on Google+: (kde pravděpodobně můžete najít udržovaný a aktualizovaný seznam)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s