Místo Babiše by mohl jít Vondráček. Panebože ~ Old school střípky ~ 18. – 22. září

iMovie stále neumí videa na výšku ani čtvercová. Co si #ai asi myslí o programátorech? Anonymní proruská filcka. Hellraiser se vrací a mrtvoly vylézají z hrobu. Bohuslav Svoboda, nevolitelné.

22. září

🎧 Jo. Vzal jsem misto airpods pro vyvětrat Sony xm5. Už nejsou tropy takze pohoda. Rozdíl ve zvuku a hlavně v ANC je zásadní. Ale fest.

😡 Stala jsem se obětí chlapa, který byl o čtyřicet let starší. Byl můj trenér od osmi let. Byl zástupcem ředitele základní školy, na kterou jsem chodila a učí tam i moje mamka.

🎬 iMovie stále neumí videa na výšku ani čtvercová. Tenhle odpor Apple vůči vývoji a trendům je stejně fascinující.

21. září

🖼 Umělecké styly je docela dost zajímavá věc. Co si #ai asi myslí o programátorech? Nějaké speciály pro Linkedin. Ženy a muži u pohovorů? A co šestinohá žena? Velmi zvláštní výsledky pro Hellraiser.

🤮 Ta anonymní proruská filcka to má v hlavě dobře vybrakovaný. Neuvěřitelné ty tweety co tam předvádíTa anonymní proruská filcka to má v hlavě dobře vybrakovaný. Neuvěřitelné ty tweety co tam předvádí

🎬 To je zcela boží!

🤦‍♂️ Pozdě, Pavel se už kandidatury nevzdá. Místo Babiše by mohl jít Vondráček … tyhle prezidentské volby jsou stále jen a jen nesmírná fraška. Vondráček! Sněmovní buran

“Táhnou podcasty, odbornost i bulvár” …. tak to je dobrý, podcasty jsem přidal, odbornost bych měl. Ale bulvár, ten teda asi neumím. A asi ani nechci umět 🙂

🎙 Vlastní pořad v Rááádiu nemám, ale vlastně si ho můžu vytvořit vlastním podcastem. Nový #tyden k poslouchání je venku. Aktuální téma phishingu a kradení peněz bankovních účtů a kradení účtů na Facebooku. #raw #zpatra a #happy

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná.

20. září

🎬 Hellraiser se vrací

🤦‍♂️ Dorazila tisková zpráva. Je (správně) přiložena jako DOCX, 44KB. A pak nepochopitelně ještě jako XPS (405 KB)

🔥 Proslavil se vykrádáním a parazitováním, arogancí. Jeden z nejzbytečnějších projektů posledních let. Kolik v tom asi utopili? Vyšší desítky milionů? Nebo snad ještě víc?

🖼 Spojte síly Stable Diffusion a DeepL, to zadání stejně nemusí být „perfect english“. Kouzlo města budoucnosti v mnoha podobách, úchvatných. Podzimní vlak to jakž takž umí, astronauta ale ne. Prázdnotu převede na dost cool umění. Jo a Andreje Babiše, toho to nemusí.

19. září

❓ Měl bych vymyslet další téma pro #TYDEN k poslouchání. Jo, ušil jsem si bič. Jednou týdně #podcast. Tedy pokud jste si nevšimli, což je dost dobře možné, to je MŮJ podcast. Jednou týdně 🙂 Přemýšlím jestli se nevěnovat těm okrádačkám kdy důvěřivcům kompletně vybílí účet.

👼 Ve škole mívají děti s vysokou inteligencí většinou úspěchy, i když ne vždy. V řadě jiných směrů mohou ovšem dost strádat.

🤦‍♂️ Linkedin na mobilu/tabletu funguje, na webu nefunguje 🙂 Ukazuje jenom tohle. Asi to mají poněkud rozbitý. Řešení mimochodem bylo relativně snadné – smazat cookies a přihlásit se znova.

🐞 Máme v igeliťáku dva banány. A taky asi tisíc mušek. Nechci vidět co by se stalo, kdyby se ten pytlík otevřel. No prostě je tu čas mušek. Octomilek nebo oktomilek nebo jak se ty malý svině co se motají vzduchem jmenují.

🔥 Jediné software pro remote schůzky je opravdové nefalšované peklo které věčně nefunguje. Dnes třeba takto. Všechny ostatní jsou už dlouho v pohodě, tenhle gigant od M to nedokázal vychytat ani za 2+ roky pandemie.

🤦‍♂️ Mrtvoly vylézají z hrobu. Neúspěšná, neschopná, hloupá, ubohá.

18. září

⌚ Nějak jsem nepochopil, proč tu teplotní komplikaci (vpravo dole) předělali. Ta malá (7 – 14) číslíčka nejsou čitelná a navíc je to jedno, důležité je jen kolik je. Co znamená ta tečka nad jedničkou v tom zelném navíc absolutně netuším. A proč je tam dvakrát Sun 18?

😎 Jako vůbec to není kampaň, ale bohužel když on si o to prostě říká.

🤦‍♂️ Instagram vaše příspěvky prakticky neukazuje, ale čím si můžete být jisti, že pod nimi pojedou záplavy spamů od podivných účtů. A pak se Zuck diví, že tohle nikdo nechce a opouští to. Pár minut po zveřejnění a už to jede.

🔀 Ten expert se jmenuje docent Ševčík z Vysoké školy ekonomické v Praze a je to stejný génius jako Putin. Jindřich Šídlo je génius. Zcela jiný než Putin.

👉 Kdo by nemiloval ty anonymní čerstvě založené účty s jasnou agendou.