Facebook (konečně) umožní vidět, který ze správců Stránky přispíval či komentoval

Facebook.com - home pageOd 20. února bude možné vidět který ze správců Stránky na Facebooku přidal příspěvek, naplánoval příspěvek či komentoval. Informace samozřejmě nebude veřejná, dozví se to pouze další správci a informace nebude dostupná u starších příspěvků, pouze u těch nových.

U příspěvku se tak nově objeví “Posted by” (česky pravděpodobně jako Vložil) a u komentářů “Commented by” (česky možná jako Okomentoval) doplněné o konkrétní jméno správce, který daný úkon provedl. Stejně tak bude možné vidět, který ze správců naplánoval zveřejnění příspěvků.

Facebook na tuto možnost dnes začal upozorňovat správce Stránek při vstupu na jejich stránku. Odkazuje přitom na nápovědu: If multiple people help manage my Page, how can I see who posted something?. Jediné co lze dodat je, že je skvělé, že Facebooku po mnoha a mnoha letech došlo, že tato informace je hodně podstatná tam, kde je u Stránky více správců. Ale také to, že zjevně není myšleno na informování o tom kdo smazal nějaký příspěvek či komentáře (případně skryl). Protože i tato informace je poměrně zásadní.