SimCity je na Facebooku. SimCity Social má přes 600 tisíc fanoušků

SimCity Social Stránka má přes 600 tisic fanoušků a přes 200 tisíc „talking about“. Hru samotnou najdete na adrese apps.facebook.com/simcitysocial a bude zajímavé sledovat, jak se Electronic Arts povede druhý výrazný vstup do sociálních her. Sims Social lze považovat za výrazný úspěch.

SimCity Social je otevřená beta, takže počítejte s problémy. Například s tím, že první s čím se setkáte je padající Flash a ukazatel spouštění hry končící na 80 %. Pokud ale přes tuhle překážku dokážete prorazit, čeká vás klasická sociální  hra. Stavění města, budování, klikání abyste posbírail vyráběné předměty či získané virtuální finanční prostředky.

A samozřejmě neustálá potřeba dostat do hry co nejvíce přátel, jenom tak je totiž možné (v některých momentech) dosáhnout dalšího růstu. Ale čeká vás například i pád létajícího talíře. A možná řada dalších překvapení.

Včetně toho, že EA samozřejmě myslelan a zdroj reálných příjmů. Takže pokud vám něco ve hře bude chybět k dalšímu postupu, můžete si to koupit. Připravte se na to, že to bude hodně drahé. Až tak drahé, že si nejsem jist, jestli EA poněkud přemýšlela.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s