Twitter nasadil novější propojení na Facebook

Pokud používáte Twitter i Facebook a chcete přeposílat tweety na osobní profil na Facebooku, můžete k tomu využít automatického propojení. Nově je možné propojení nastavit přímo v Nastavení vašeho Twitteru účtu.

Automatické napojení Twitteru na váš osobní účet na Facebooku se postará o automatické přeposlání tweetu do podoby statusu na Facebooku – přeposílat se budou pouze čisté tweety, odpovědi a zmínky se nepřepošlou. Dřívější podoba propojení využívala aplikaci na Facebooku – http://apps.facebook.com/twitter. Nově je propojení nastavitelné pouze přímo na Twitteru.

Vstupte do Settings, pokračujte na záložku Profile a ve spodní části najdete Facebook a možnost propojit účet. Než ale něco takového uděláte, zkuste se zamyslet nad tím, zda není pro vaše přátele na Facebooku (a sledující na Twitteru) lepší, pokud budete na obě sociální sítě přispívat ručně – a dělat to s rozmyslem a cíleně. Případné zamyšlení na toto téma najdete v Automatické propojování sociálních sítí. Já si přátel a followerů vážím, co vy?