Fantasy RPG Dragon Age Legends na Facebooku

Electronic Arts dnes oznámila spuštění onlinového RPG Dragon Age™ Legends pro všechny uživatele sociální sítě Facebook na adrese http://apps.facebook.com/dragonagelegends.

Titul Dragon Age Legends, který vzniknul ve spolupráci BioWare™ a studia EA2D, vyvíjejícího hry na bázi modelu Play4Free, staví na úspěchu oceňované RPG série Dragon Age a přináší na Facebook vysoce kvalitní hru. Dragon Age Legends je rovněž úzce propojena s hrou Dragon Age II, jejíž prodej byl zahájen před několika málo dny. Za splnění určitých úkolů v Dragon Age Legends mohou hráči získat až pět exkluzivních předmětů do Dragon Age II.

„Dragon Age Legends jsme vyvíjeli s jasným cílem přinést špičkový herní systém z dílny BioWare do prostoru sociálních sítí,“ řekl Mark Spenner, generální manažer studia EA2D. „Dragon Age Legends obsahuje prvky boje ve stylu RPG, uzpůsobené této masivní společenské platformě, ve špičkové kvalitě značky BioWare a zdvihá tak laťku všem ostatním hrám této kategorie.“

Děj Dragon Age Legends je zasazen do kraje Free Marches, hlavního dějiště událostí Dragon Age II. Kombinuje přístupnou a přitažlivou formu taktických tahových soubojů v rámci kooperativního herního systému. Hráčům se stačí přihlásit na Facebook, aby mohli vstoupit do nového onlinového RPG světa, začít hledat přátele do družiny a vydat se s nimi za dobrodružstvími, lemovanými mnoha bitvami s nepřáteli. Podobně jako v klasických RPG i zde získávají kořist a dělí se o odměny, rozvíjející jak schopnosti jejich hrdiny, tak moc království. Hra obsahuje i systém vlastních úprav a vylepšování postavy hrdiny, aby mohl lépe čelit démonům i zplozencům temnot a stát se legendou světa Dragon Age.

Další informace o Dragon Age Legends naleznete na stránce hry na adrese http://apps.facebook.com/dragonagelegends nebo oficiální stránce www.dragonagelegends.com.