“Mrtvé” celebrity horko-těžko získaly 1 milion dolarů na charitu

Úmrtí Facebook a Twitteru účtů některých celebrit se odmlčely v rámci Keep a Child Alive aktivity. Návrat na své účty podmiňovaly získáním jednoho milionu dolarů.

Celebritám se nicméně podařilo získat jenom polovinu částky, po šesti dnech se podařilo vybrat půl  milionu dolarů a hrozilo, že celebrity se budou muset odmlčet na podstatně delší dobu, než bylo plánováno. Situaci zachránil Stewar Rahr, miliardář z oblasti farmaceutik a zbylého půl milionu věnoval sám. Miliony fanoušků tak nemusí plakat, účty na Facebook a Twitteru budou celebrity opět plnit a plnit a plnit.

Titulek Frustrated celebs get back on Twitter thanks to donation from Stewart Rahr je dostatečně výmluvný.

Alicia Keys, Swizz Beatz, Kim and Khloe Kardashian, Lady Gaga, Justin Timberlake, Ryan Seacrest, Daphne Guinness a řada dalších tak mohou být klidní. Aktivita jim přinesla zviditelnění, peníze se nakonec tak nějak našly.


A pokud se někdo zeptá, proč vlastně celebrity samotné nevěnovaly něco na charitu? Zavládne nejspíš trapné mlčení. Přitom, kdyby se dotyční a dotyčné složili, nebylo by to více než pár desítek tisíc dolarů od každého.