Hrátky s DALL E 3 v ChatGPT: Alternativní vesmír kde lidé jsou jako psi a psi jako lidé

V hlubokém vesmíru, na planetě Canis-Terra, se rozprostírá město Harmonia, kde lidé a psi žijí v dokonalé rovnováze. V tomto světě lidé chodí na čtyřech nohách a psi na dvou, ale oba druhy mají stejnou společenskou pozici a respektují se navzájem jako rovnocenné bytosti.

V Harmonii lidé a psi společně vedou podniky, tvoří umění a věnují se vědě. Na hlavním náměstí, kde stojí socha zobrazující psa a člověka ruku v tlapě, se každý den konají trhy. Lidé prodávají ručně vytvořené hračky a šperky, zatímco psi nabízejí exotické potraviny a kouzelné lektvary.

Ve městském parku se konají sportovní události, kde týmy skládající se z lidí i psů soutěží v různých disciplínách. V jednom z nejprestižnějších univerzit ve městě, kde se studuje magie a věda, profesor pes vyučuje lidské i psí studenty.

V noci se město rozžije. Kavárny a bary se zaplní obyvateli města, kteří diskutují o nejnovějších událostech, filozofii a umění. V divadlech se konají představení, kde lidské a psí herce předvádějí své dovednosti.

Jednoho dne v Harmonii přišel velký festival. Byl to den, kdy se oslavovala rovnost a spolupráce mezi lidmi a psy. V ulicích se konaly průvody, kde se střídavě předváděly lidské a psí taneční skupiny. Na hlavním náměstí byla postavena velká scéna, kde se konaly koncerty a vystoupení.

Na konci dne se všichni shromáždili kolem velkého táborového ohně. Příběhy o starých hrdinech, kteří bojovali za rovnost mezi lidmi a psy, byly vyprávěny a zpívány. Všichni si uvědomili, jak důležité je mít takovou harmonii a rovnováhu ve svém světě.

A tak, na planetě Canis-Terra, v městě Harmonia, lidé a psi žijí bok po boku, oslavují svou rovnost a spolupráci, a tvoří svět plný magie a nádhery.


Výše uvedené je kompletní výsledek tvorby ChatGPT 4 (a obrázky DALL E 3). Takže omluvte i chyby. Bylo by to možné ještě chvíli pilovat, neodpovídá to zcela mé představě. Počáteční zadání: Potřeboval bych napsat povídku, která popisuje Alternativní vesmír kde lidé jsou jako psi a psi jako lidé. Lidé zde mají běžně čtyři nohy. Psi mají v tomto světě stejnou společenskou pozici jako lidé. Zábavné čtení, na pomezí science-fiction a fantasy.

TIP: SERIÁL s návodem pro DALL E 3 co má hodně dílů, které můžete snadno najít přes štítek DALL E 3 na 365tipech. Je toho přes 30 tisíc znaků, takže rovnou i prosba. Pokud vám pomohl, zvažte prosím přispět na 365 tipů. Můžete přímo na účet (č. účtu 331049001/5500 spec. symbol 365). nebo předplatným newsletteru na 365tipu.substack.com.

K výše uvedenému mne inspirovaly ale desítky fotek s “čtyřnohou ženou” jako hlavním tématem. DALL E 3 s tím má drobné potíže a vedle mutantů vyrábí i scénky, kde místo čtyřnohé ženy (či muže) jsou psiska.

Ale vycházejí z toho moc pěkné kombinace, kde psi jsou i více “lidští”. A lidé více psovití.

Jen tedy ten požadavek čtyřnohosti prostě, jak vidíte, moc nevychází.

Nemluvě o tom, že se tam “samo” jaksi objevují velká inspirace Japonskem. A ty mutanti jsou občas dost zábavní.

Hodně záleží na prostředí do kterého to zasazujete.

Další tipy o ChatGPT

Hrátky s DALL E 3 v ChatGPT: Pradávní obři

Polovice přišla z Facebooku s takovou tou klasicky fake fotomontáží jak někde v Jižní Americe našli kosti pradávných obrů. Tak jsem si s tím chvíli hrál i v DALL E 3. A tady…