Ženy mají tendenci často rodit. Perla z prezidentské kampaně

Narazil jsem na to na Twitteru. V tweetu ještě dalšími třemi “prezidentskými” ukázkami od jiných kandidátů. Chvíli jsem to hledal, ale obrázek ani logo nikam nevedlo. Na Twitteru jsem to tweetnul jako “😡 Řekněte mi, že tohle je fejk. Že ten člověk nemůže být takový debil“. Protože tomuhle se fakt nedá věřit ani v tom nejhorším snu.

Po chvíli mě to přivedlo na Březinův projev z konference … ach bože, na tohle jsem se neměl dívat

Pak někdo připomněl, že s ním nedávno udělala rozhovor Marie Bastlová (viz níže). Pouštěl j sem si to a četl, když to zehdy běhalo po Twitteru. A nechápal a raději velmi rychle pustil z halvy. Ale prozatím to stále sedí do image sebestředného tlachala a blba.

Ale zpět k plakátu. Originál níže, klasicky někdo na Twitteru našel a přihrál. Je tam ona předmětná věta, ale také trochu delší kontext. Ne že by to tedy bylo o moc lepší, pořád je to stejně hloupé a pořád to jen ukazuje sebestředného hloupého tlachala.

Pochází to z Nový podnikatel roku: Jsem v Čechách betonový král a to je prosím pěkně rok 2008. O schopnostech Březiny svědčí dostatečně i to, že to v roce 2022! vytáhl do vlastní prezidentské kampaně.

Ale nakonec záhada vyřešena, Filip Rožánek napsal, že je to z Flash News. A má pravdu. Vlastně to ani nepřekvapí, od Flash News nelze nic moc čekat, takže to sedí.

To co Flash News zplodili je chucpe. To co Březina říká v plné podobě je samozřejmě stále hloupé a ubohé. Záhada vyřešena.