HR lidi na Linkedin se topí ve stěžování si ~ Old school střípky ~ 28. – 31. července

Vydělávání na lidské blbosti. Shoptet zamknul poradnu a dělá se důležitým. Proč raději anglické než české návody u Gorenje. Ondřej Prokop se rád fotí, ale pracovat se mu zkrátka moc nechce. Kráva Hrindová.

31. července

🥶 Dezinformační mašina. Tomáš Nielsen, Jan Tománek, Petr Zuska, na všem už roky vydělávají. A chtějí i nadále. Pomocníci Beran, Zelena, Čížek, Adámková, Koutný, nechybí ani Hnízdil, Pollert, Peková, Zwyrtek Hamplová, Chaun, Harapes, Cihlářová

🤦‍♂️ Milan Brázdil, prostitut z ANO. V červnu 2018 označil homosexuály za postižené lidi, kteří by neměli být manželi a mít děti. Stačí?

30. července

🤦‍♂️ Shoptet zamknul poradnu (Skupina na FB), budiž, v záplavě spamu to chápu. Ale udělali tam nesmírně komplikovaný dotazník, na který nemám sílu odpovědět. Mělo by jim stačit odsouhlasení pravidel, ale hrají si na důležité.

🖥 OK, kde jste? Já tedy vpravo nahoře. Samozřejmě to neberte příliš detailně 🙂 Já je mám prohozené a ten menší není tak dole, protože to by se nedalo. Většinu věci stejně dělám na velkém, ale některé hry na 3840 px šířce prostě nedokáží fungovat. Což byl primární důvod proč jsem si nechal klasický 1920 px menší. Předtím to totiž bylo horní střed. Dva 1920×1080.

🐱‍💻 K tomuto je nutno dodat, že to platí jen tam, kde je možné mít neomezený počet pokusů o #bruteforce – dnes tomu v cestě stoji omezení na počet pokusů, zpomalující se možnost zkoušet, atd. Nechte si generovat dlouhá náhodná unikátní hesla co nedávají smysl 🙂 Samotná hesla jsou samozřejmě riziková bez ohledu na délku a komplexnost. Ale to že máte mít nějaký ten #2FA snad víte.

🍲Až si koupíte indukční desku od #gorenje , tak hlavně nevěřte českému návodu. Jsou tam i takové lahůdky jako že opačně překládají on/off a v řadě případů si tam překladatel kompletně vymýšlel věci, které v anglickém návodu vůbec nejsou.

🤦‍♂️ Phishing na ČSOB ve slovenštině má vskutku originální oslovení.

🤦‍♂️ Jo, kde asi bude chyba. Vlastně je to fascinující, jak napříč #HR lidmi na Linkedin vládne neustále stěžování si na uchazeče i zaměstnance.

‼ Věděli jste, že na #linkedin můžete psát tučně aniž byste museli používat podivné unicode znaky, navíc se zmršenou češtinou? 🙂 Jo, stačí zmáčknout obvyklou klávesovou zkratku pro tučně a ono to píše tučně!

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná

29. července

🤦‍♂️ Jsem zmaten. Jak se pozná, jestli to myslí vážně nebo je to parodie/satira? A prosím ne, tohle přece nemůže myslet vážně. Nebo je to nějaký cestoval časem ze středověku?

💡 Ano, McAfee antivirus pro #QNAP je se vším všudy McAfee. Zmatený nedodělek.

🤦‍♂️ Seznamte se. Eva Hrindová. Hysterická kráva.

🤦‍♂️ Podtrženo sečteno. Ondřej Prokop se rád fotí, ale pracovat se mu zkrátka moc nechce. 🙃 Tak to je nějak tak zásadní poznávací znalost Prostitutů Andreje Babiše.

28. července

🤦‍♂️ Jo, v Raiffce mají zvláštní programátory

😡 Pražské plynárenské je “líto”, že od září opět zvýší ceny. Možná by tam to “líto” neměli psát, protože jim to líto určitě není a nemůže být. 2030, teď 3630, od září 4820.

🤦‍♀️ Už několik dní @Reuters na cokoliv vrací Access Denied. Články, homepage, cokoliv. Asi jim to nevadí. A na Twitteru na nic nereagují. Windows, iPhone, zařízením to tedy není. V T-Mobile mobilní síti to funguje, v O2 VDSL ne. Restart routeru nic. Takže to nakonec vypadá na to, že blokuji IP adresu. Adresu NASu u O2, aby to bylo přesné. V roce 2022 blokují IP adresy. No, Reuters.