Na ŘSD si každý ukládal věci do lokálu! ~ Old school střípky ~ 24. – 27. června

Amaterský phishing za DPD, v PRE nemyslí při oznamování přerušení dodávek ani trochu, kovidové dezinformace opět jedou. Patrik Nacher je Babišův prostitut. Orville (na Disney+). Křeček je xenofob.

27. června

🤦‍♂️ Extrémně amatérský phishing vydávající se za DPD.

💡 Dnes mají v Hrdlořezích vypínat proud. “Od 07:30 do 19:30”. Nic bližšího, takže se na nic nedá připravit. Prostě to najednou vypnou. A pak možná zapnout a možná klidně vypnou. To rozmezí je šílené. Vypli to v 8:30, zapli v 19:20. Zcela v rozporu s tím, co napsali.

🤦‍♂️ “Co nejlepší zážitek z našich služeb”. Při čtení se hlava snaží explodovat. Asi zážitek z #PR služeb 🙂

26. června 2022

🤣 Mám pocit, že v té Lego soutěž tu otravnou upištěnou afektovanou Slovenu vybrali hlavně jako ideální sirénu pro oznamování blížícího se ukončení stavby. Jinak je stejně k ničemu.

📈 Jo ten “top” tweet je twitter.com/Medvidekpu/status/1534584993007247360 A překvapivě se na druhé místo posunul dnešní tweet. Ale to už vidím, tolik účtů jsem na #Mute nedal už hodně dlouho

‼ Tak ještě jednou pro tu kupu víkendových blbečků co opakují ty blbosti o tom jak vakcinace byla k ničemu. V prvním roce zavedení očkování zachránilo očkování životy 19,1-20,4 milionu lidí. Vystrčte hlavy z prdele. Přestaňte šířit dezinformace co napsali někde v Kremlu nebo v Číně

🙏 Tak. Poslední #tyden na Lupě je venku. Každou neděli nějakých pomalu deset let. Díky za to. A pokud byste chtěli mít co každou neděli číst, tak řešení je hned na začátku článku. A taky tady:

❓ Platit? Firmě? Proč? To o čem se píše nevypadá nijak sofistikovaně, snadno zvládnutelné s volně dostupnými pomůckami. A dost dobře možná i bezpečnějšími než “software” od “nějaké” neprověřené české firmy. Řečení viz Jak šifrovat volání (a chatování) a znemožnit tak odposlech?

🤮 Patrik Nacher je Babišův prostitut. Za prachy cokoliv. Něco zcela odporného, nepochopitelného a zvráceného.

🚍 Hm, dítě se z #brno blíží ku Praze (vidím to na Find My v iPhone). Budu muset ven do toho vedra a navíc sednout do totálně vypečeného auta (co samozřejmě nemá klimatizaci) a jet ho nabrat k autobusu 🙂 Dobré je, že vidím jak je daleko, takže vím kdy stačí vyjet

🤦‍♂️ .. a ta reakce je 👍

♥ Orville (na Disney+). Pouštím si po kouscích k obědu. A musím říct, že je to sakra dobrá kombinace vtipného obsahu, děje i věcí k zamyšlení.

🤦‍♂️ Jsem si myslel, že je to jenom troling. Ale není, tahle “osoba” jede ve velkém konspirace a je uplně, ale uplně blbá.

🐱‍💻 “Dodal, že v tuto chvíli nejvíce pociťují ztrátu dat samotných zaměstnanců z jejich disků. Podle něj to má na pracovníky ŘSD i morální dopad, protože ztratili rozpracovanou práci” … aha, takže na ŘSD si každý ukládal věci do lokálu? To tam nebyl nikdo dostatečně soudný?

🤦‍♂️ A odpověď je .. NE, nepřijde

❓ Vytrvalost té francouzské adresy je tak trochu fascinující. Jede to roky pořád a pořád

🤦‍♂️ Jsme na Linkedin, tedy na “profesní” sítí kde aktivní uživatelé jsou hlavně lidi z #HR co se tady (většinou marně) snaží lovit lidi. Pro tyto aktivity je charakteristické i to, že když jim odpovíte, tak se reakce nedočkáte nebo běžně odpoví za 3 a více dnů. Tady u Terezy je tam navíc kouzelné “jsem k dispozici k telefonickému hovoru”, takže tím asi sděluje, že si nechce psát, ale telefonovat.

🤦‍♂️ Ještě větší blbec, než to doposud vypadalo.

🤦‍♂️ No nic, tak to dáme rovnou na mute.

25. června 2022

Dnes jsem socnety flákal 🙂 Malovali jsme chodbu (a máme ji dost nechutně velkou). Tedy, žena malovala. Já demontoval a odsouval nábytek, likvidoval bordel po malování, a pak zase vše vracel zpátky. A samozřejmě nadával a klel. Dva nátěry a … den fuč 🙂

24. června 2022

🙏 Kolik životů zachránily vakcíny COVID? Tato nová studie odhaduje, že díky vakcínám se počet úmrtí snížil o 20 milionů.

🤦‍♂️ “Senát kritizoval Křečka za xenofobii. Snaží se mě omezit, míní ombudsman”. Já míním, že Křeček je xenofobní blb, který tam nemá co dělat a měl by okamžitě odejít.

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná. Jen tedy u M.P. jeden neví jestli je fakt takový blbec nebo to jenom dělá protože chce vyvolat #shitstorm. Oboje je ale stejně smutné

🏒 Voni ti hokejisti jsou tak nějak proslulí tím jak nejsou nejbystřejší. Hadamczik: Hraješ KHL, nesmíš reprezentovat? Ne! Ti hráči přece neberou pušku a nejdou střílet do Ukrajinců