Šmírovací kamery v Brně a kňučení na Twitteru ~ Old school střípky ~ 20. – 23. června

Hlasy mrtvých v Alexe již brzy. Daří se Voyo? Podle mlžení Dana Grunta to nevypadá. Objednáte si z Wishe Masaryka a přijde vám …. Konec Kecy a Politka. A protože Lidská blbost JE nekonečná, tak i přehršel příkladů.

23. června 2022

🤦‍♂️ V Amazonu asi zešíleli, tohle prostě nemůže dopadnout dobře

📰 Tohle, mimochodem, vidím stejně.

🤦‍♂️ “Přesnější čísla televize zveřejňovat nebude, protože podobná obchodní data nepublikuje žádná videotéka na trhu“. Musíte si z té korporátštiny samozřejmě správně přeložit. “Je to v háji, neroste to jak má, má to šílené náklady, nevíme co s tím“. A taky vědět, že tenhle člověk pouští z úst zásadně podobné věci. A hlavně, hlouposti. Třeba perlu jako “Voyo už předběhlo HBO a dotahuje Netflix

😡 Pusťte do médií vola a on bude plácat něco o tom, že budou hlídat helmy u cyklistů. Ale stejně jen příznak toho, že nasazují další věc co je invaze do soukromí a nemá tam co dělat.

22. června 2022

😤 Hm, kdybych chtěl Fialu vidět a slyšet, živě, tak se na to podívám v bedně, ne? Proč se teď servery předhánějí v tom, že ho mají “živě”? Jinak jsem asi divnej, ale já se na něj nedívám ani v bedně a nějak je mi jedno co bude říkat. Nic to totiž nemůže změnit.

❓ Kdy to skončí? Nikdo neví. Proč to máme snášet? To neovlivníme. Co za to dostaneme? Nic, proč bychom za to měli něco dostat. Přežijeme, někdo líp, někdo hůř. Referát? Chybí ti to kňučení Babiše a lži o tom jak všechno zařídí a všichni budou mít všechno?

🙏 Já už si vlastně ani nepamatuju, kdy jsem 365tipů začal psát. Pletu si ten rok, ale myslím že to bylo leden 2015. Od té doby to jede den co den nový tip. Bez přestávky. fakt. Nemá to příjmy, reklamu jsem tam zrušil, nedalo se to, nic extra to nepřineslo a ten odpad co tam Google dával byl neúnosný. Nemám na to obchodníka co by opatřoval reklamu, mám sebe a mé psaní. A stále stejně divný pocit, když si říkám o peníze. Takže to vlastně asi nedělám tak často jak bych měl 🙂

❓ Pokud by to bývalo správně, tak na všech sociálních sítích to má stejný “nick”. a teď mi řekněte proč to nevyšlo

📺 Už jsem se bál, že na Primě nebude Kovanda. A byl. Stabilita světa zůstala zachována. Stejně tak jako nekonečný proud špatných zpráv a strašení.

🤣 Dítě jede na čtyři dny do Brna hrát #florbal. Návrat “vezmi si ten červený kufr” 🙂 Dítě nechce. Monika tlačí ať si ho vezme.

🤒 Kiwi.com získává investici 100 milionů EUR (moc hezké) od předního globálního institucionálního investora (to už moc hezké není to neříct).

🤦‍♂️ Tady jsem to vlákno vzdal. On i ten předchozí argument je mimo.

21. červen 2022

🤣 Téma …. Lama!

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná. A blbci se organizují okolo blbců. A ta paní je kráva co zabíjí syna.

♥ Na hodně věcí tam řeknu jen WOW – www.brownzart.com

🤦‍♂️ Objednáte si z Wishe Masaryka a přijde vám ….

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná.

20. červen 2022

🤪 Boží. Učebnicově boží.

1) spor, kde z vnější nedokážete rozlišit kde je pravda. A vlastně ani nechcete. #PR rovina

2) nejasné autorství, žádné smlouvy, těžko říct zda něco aspoň mají v mailu. Klasická rovina #pravo

3) A rovina #marketing kde na sebe budou aktéři házet špínu

📈 Na FeedIT.cz je skoro 60 tisíc tiskových zpráv … tak už to můžeme nahradit za … více než 60 tisíc. Právě teď 60 003. A přes 4 600 zadavatelů.

⛈ Prší, tma, bouřka. Dnes to tedy tomu #netatmo s předpovědí nějak nevychází.

📺 Lego Master nebo jak se ta věc v bedně jmenuje by potřebovala jednu zásadní změnu aby se na to dalo dívat. Odstranit tu příšerně afektovanou Slovenu. Byť tedy ono by se na to stejně asi moc dívat nedalo, většinu času je to příšerná roztahaná nuda.

😡 Jitka Valinka si dobře zapamatujte. Dezinformace, opakované lhaní. Její poslední výkon se vlastně stal skoro legendou. Teď jen doufejme, že na to konečně dojede.