Nové informace ke konci #TYDEN na Lupě a co se bude s @rychlofky

Pár poznámek k tomu, jak (velmi pravděpodobně) bude pokračovat #TYDEN z Lupy (protože po více jak deseti letech skončí poslední neděli v červnu 2022) Prozatím totiž mám v plánu pokračovat, ale výrazně jiným způsobem.

Ještě příští neděli (26. června) vyjde #tyden na Lupě a následně Rychlofky.cz čekají zásadní změny. Web, nejspíš přestane fungovat tak jak doposud, tedy průběžně zveřejňovat zprávičky – nejspíš v něm zůstane to co vyšlo a nejspíš (to není ještě jisté) se tam objeví týdenní souhrn.

Pokud budete chtít týdenní souhrn (tak jak deset let vycházel na Lupě) mít nadále, budete mít dvě možnosti. Ta preferovaná je e-mailing. Ale protože je vždy dobré mít “vlastní obsah na vlastním”, tak zůstane web. Zvažovaná varianta ale je, že bude uzamčený, tedy jen pro “členy” (nebo možná pro předplatitele, kdo ví).

Přihlásit nedělní přehled si můžete tady 👇👇👇

Bude to znamenat i dost zásadní úsporu času, dost nutnou i proto, že #tyden na Lupě byl honorovaný. Pro novou podobu zatím žádný obchodní model není, takže je potřeba výrazně snížit objem času.

Celé to má ale i ještě jeden háček. Pokud se nenajde dostatek odběratelů nedělního newsletteru, tak nebude moc smysl v tom pokračovat. Takže víte co, můžete pomoci a dát vědět svým známým, kolegům a přátelům. Ať si přihlásí odběr. Zajíce v pytli “kupovat” nebudou, je tady toho dostatek vidět aby bylo jasné co dostanou. Poslat jim můžete adresu rychlofky.substack.com