Peklo jménem Recovery questions ~ Old school střípky ~ 8. – 11. června

Novinky bijí na poplach manipulací stvořené z tiskové zprávy. Shang-Chi je skvělá marvelovka. Aféra okolo Platon Finance je neuvěřitelný příběh. Poučný i z PR pohledu. Místa ve školách nejsou, ale stále se najdou další lháři. Lukáš Kovanda na cestě stát se novým Okamurou. Nový trik spammerů na Facebooku.

11. června 2022

🤦‍♂️ Malá exkurze do toho, jak Novinky lepí články z tiskových zpráv. Takových, ze kterých dělat článek vlastně ani nemá smysl.

Na poplach samozřejmě nikdo nebije,

🎬 Shang-Chi a legenda o deseti prstenech je boží. Marvelovský vesmír miluju a tohle je jeden z nádherných přírůstků z poslední doby. Jen tedy ten dabing v níže uvedeném traileru je oproti originálu hrůznost.

🤦‍♂️ Myslím že tohle je dobré si schovat. Skoro nechápu, že to tam vydrželo víc jak rok. Příběh Platon Finance co kupodivu ještě stále je na FB

🤣 Dall-E mini

10. června 2022

🤦‍♂️ Jedno ze zásadních pravidel v komunikaci i v #PR je, že není dobré na sebe upozorňovat. Tady máte učebnicový příklad. Vůbec nevím o koho jde, nikdy jsem nečetl nic o tom že by měli nějaký problém. Ale teď už vím a … jdu se podívat o co jde. A mohou si za to sami.

A už to jede i v “mainstreamu”.

😌 A o 18 nebo možná 20 oborů/škol později, kupu peněz, kupu nervů, pohovorů, razítek …. dostal se na střední školu. Soukromou samozřejmě. 😾 Milá Česká pirátská strana tohle nezapomenu. Obzvlášť pro to, že všechny výzvy a oslovení sprostě ignorujete a do médií jen lžete.

🤪 Televize Prima začala natáčet dlouhodobý seriál Dobré zprávy … televize co zásadně přináší špatné zprávy natáčí seriál dobré zprávy. #wtf

🤦‍♂️ Kdyby se tahle ženská podívala na seznam volných míst ve školách tak nemůže říkat tak nehorázné výmysly. Ale možná je za to placená.

🏫 Tohle známe. Dobrých dvacet oborů v druhém kole. Nic. Ve Středočeském kraji taky nic. A tady píší “pražský magistrát je bezmocný”. Hrají mrtvého brouka, nic nedělají. A to věděli 15 let co přijde. Ale výmysly do médií sdělovat umí.

🤦‍♂️ Recovery questions jsou vždy problém, vždy snadný zdroj pro hacknutí účtů. Nikdy, ale opravdu nikdy, je nepoužívejte tak jak je vám řečeno. Většina z otázek se dá běžně zjistit průchodem profilů na sociálních sítích. Nebo se prostě cíle útoku zeptat. Ochotně odpoví. Ostatně už dávno popsáno v Jak správně zacházet s kontrolními otázkami u online služeb?

09. června 2022

🤦‍♂️ Tohle je prostě neuvěřitelné

🎶 Co udělat když se začne divně chovat Spotify? Podívejte se na Twitter, pokud je toho tam víc, tak je prostě rozbité #spotify – Zastavuje se, přeskakuje kam nemá, tvrdí že nejde přehrát skladba 🙂

🤦‍♂️ Rodí se nám nová hvězda. Média ji milují, takže bude postupně naskakovat na konspirační vlnu. No, máme se na co těšit. Modelový vývoj

08. června 2022

🏫 Dítě dostalo kouli za “práci v hodině” protože “si nepodepsalo odevzdaný papír”. Nepřekvapí, protože s touhle učitelkou jsou dlouhodobě jen problémy. Evidentně si potřebuje něco dokazovat na dětech. A teď rozdává koule dětem co za pár týdnu definitivně opustí školu. #welldone

👍 Švejdar: Neuměl bych pracovat s někým, kdo si vaší práce neváží … tak pod to se podepíšu. V mé pár desetiletí dlouhé historii to už bylo několikrát důvod ukončení spolupráce. A čím jsem starší, tím rychlejší to bývá.

🔥 Wow.

😿 Blíží se doba kdy veřejné Skupiny začnou být nepoužitelné. Tohle se teď děje denně. Asi se Facebooku rozbilo to #AI kterým se tak chlubí.

♥ Wow! Predátor! Já ty filmy miluju