Dall-E Mini je nepřekonatelný zdroj zábavy ~ Old school střípky ~ 12. – 15. června

Meteorid. Fízl, to je správně označení pro toho týpka co se realizoval na redaktorovi České televize. Moje pořadí je e-mail > chat > sms > telefonování. Co vaše? Nemám žádné kryptoměny. Návrat ke kořenům je vlastně docela fajn.

15. června 2022

🤦‍♂️ Jedno z poznávacích znamení stálic české dezinfo scény je samozřejmě i to, že jsou úplně blbí. Meteorid samozřejmě existuje a stačilo by to třeba dát do Google a ne tam kam to narval. Jakkoliv to možná není uplně správně (správně je cs.wikipedia.org/wiki/Meteoroid), je tahle alternativa rozšířená.

🎬 Zeptal jsem se DALL-E mini na nejlepší film a nejlepší seriál. Dokážete to někdo rozklíčovat? 🙂 A taky kam se vydat v Evropě 🙂

S DALL-E Mini si člověk prostě užije spoustu legrace.

14. června 2022

🤦‍♂️ Člověk si říká … proboha proč … baví ho to? Netuší, že dělá Policii špatné jméno? Možná si to jenom užívá, styl vyjadřování, mluvení s redaktorem jak s blbcem, tomu dost napovídá. Je to smutné. Nejsme v ČSSR.

📧 Já tedy jednoznačně e-mail > chat > sms > telefonování 🙂

📽 Spuštění Disney+ se zatím vyvíjí dle očekávání. Slíbený e-mail pro předregistrované stále nedorazil. A na socnetech se množí stížnosti, že někomu dorazil, ale při snaze ho použít se dozví, že už byl použitý. A že kontaktovat Disney je asi tak jako kontaktovat Facebook.

🐱‍💻 Phishing mířící na klienty Komerční banky … jen tedy cílová adresa nějak není funkční, hází chybu 500

🤑 Musím se přiznat. Nemám ani jeden #bitcoin. Ani žádnou jinou kryptoměnu.

13. června 2022

🤦‍♂️ V bedně před chvíli byla Alena Šílena a tepala do Vlády, že máme nejvyšší DPH a měli by ho snížit. Jen jsem té osobě chtěl připomenout: Schillerová o snížení DPH na potraviny neuvažuje. Ceny by prý stejně neklesly

🎧 SUPERLUX HD662F jsem kupoval loni v září. Devět měsíců obnáší že se loupou náušníky a na jedné straně je prasklá ta “náhlavní” část (ta nekovová samozřejmě). Za tu cenu asi v pohodě, být to dražší tak špatně. Jen otázka do čeho jít teď.

👎 Ministerstvo spravedlnosti pod vedením Pavla Blažka (ODS) přesto změny nechystá. Tvrdí, že ochrana dětí je dostatečná. Ale tak co čekat od Dona Pablo.

🤦‍♂️Takový ten podivný nešvar psát v tiskových zprávách titulky velkými písmeny. Nakonec to zpravidla dopadne takto:

Budí dojem, JAKO BY tu byly odjakživa: KřišŤálové glóby MOSER ALE slaví v roce 2022 symbolických 22 let své existence

👉 “Při objednání do půlnoci 13. června 2022 platí akční cena 1590 Kč” … je 13. června a web Disney+ stále ukazuje jen odpočítávání a objednat si nic není možné. Možná je to taktika jak nemuset tu akční cenu poskytnout.

🤦‍♂️ To zas někdo nemyslel a pustil do světa reklamu na kterou nelze reagovat jinak než negativně. Ty komentáře jsou ukázkové.

12. června 2022

🕹 Starfield od Bethesdy. Vypadá slibně.

🎬 Hm….

🤣 Žena se vydala do @IKEA kupovat asi tak 60 krabic na kuchyň (naštěstí ne k nám domů). Každý člověk tam říká něco jiného. Od “tak do hodiny to máte ve skladu” až po “jo, oni mají šest minut na položku”. Takže ve skladu připravené asi tak večer.