Devět škol, třináct oborů. Dítě stále nemá školu ~ Old school střípky ~ 30. května – 2. června

Hlouposti na Novinkách. Cuketové špagety, mňam. Lidská nekonečná blbost. Příběhy z #mhd. Poslední čísla z FeedIT a absurdita mezi kandidáty na Prezidenta.

02. června 2022

🏫 Další doporučený dopis. Devátá škola. Podskalská. Nepřijat. Příliš mnoho uchazečů v druhém kole. Umístěn na 240 místě. V druhém kole mívají školy pár míst, maximálně pár desítek. Celkem už třináct oborů bez úspěchu. Stejně je na tom přes tři tisíce dětí v Praze.

👉 Rozhodně

01. června 2022

🤦‍♂️ Tradiční hlouposti na Novinkách. Prosím pěkně, odkliknutí či neodkliknutí souhlasu s cookies nemá žádný vliv na to, jestli o vás web bude či nebude sbírat informace. Vůbec žádný vliv.

♥ Cuketové špagety s bazalkovým pestem, opečeným bramborem, olivami Taggiasca a parmazánem. Výhoda středečních schůzek ve Vinografu je … možnost si dát vynikající jídlo.

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná

🤦‍♂️ Pojede do ciziny? Brigádu? Těm dětem je šestnáct let, nejsou plnoleté. A za rok přijde ještě větší populační ročník, nedostane se ještě víc dětí a ty letošní přijímačky neudělají ani omylem. Vypadnou z učení. Zaplatí pan Šteffl rodičům to udržení dítěte ve formě? Gazdíkův poradce: Kdo se nedostal na střední, ať jde pracovat a učňákům se vyhne

☎ Včera volá nějaké neznámé číslo. Že prý moje společnost získala ocenění. Něco jako důvěryhodná nebo ověřena firma. Ptám se jaká moje společnost. Že chci jméno té společnosti. Zavěsili. Asi nedůvěryhodná firma.

🤦‍♂️ Nechcete mu někdo napsat? Třeba se jenom cítí osaměle

🚋 V #mhd. Cítím se nepatřičné jen v tričku s krátkými rukávy. Většina má podzimní oblečení a vše zapnuté až ke krku. Člověk přede mnou smrdí jako flaška okurek. Tři důchodci se hádají o dvě místa pro invalidy. V poloprázdné tramvaji. Miluju jistoty. Změna by mě vykolejila

#mhd prudce brzdi na magnety. Vletěl ji někdo do cesty kupa nasranych důchodců ječí něco o kretenovi co to řídí a že dnes může řídit tramvaj kdokoliv a že za jejich mládí to tak nebylo.

📊 V květnu jsem si na FeedIT.cz “dělal čárky” pro lepší poznání dalších čísel, včetně toho kdo posílá kolik zpráv. No a tady jsou tedy květnová čísla: 700 tiskových zpráv za květen. Celkem 355 zadavatelů, 119 PR agentur. 59 558 vydaných zpráv a oznámení. Takže v červnu to vypadá na překročení šedesáti tisíc. 15 159 unikátních návštěvníků podle nového GA4.

31. května 2022

🤦‍♂️ Blbý dotaz, myslíte, že tohle je recese nebo to myslí vážně? Jo a ten web je ZdendaNaHrad.eu … on asi zdenda ani pořádně neví kde má web.

30. května 2022

🍌 Netuším na jaké televizi běží nějaká detektivka. Zoufale umělé dialogy. A nejumělejší průpovídky tam má hlas co vypadá jako Dejdar. A ano, je to Dejdar.

🤦‍♂️ Prosím, lidi, nepanikařte. To zase Novinky píší blbosti, kde o odstavec dál všechno popřou. NÚKIB nevaruje před věcmi pro chytrou domácnost, ale před věcmi co nikdy doma mít nebudete.