Blbule Alena a záplava ukázek nekonečné lidské blbosti ~ Old school střípky ~ 17. – 19. května

Hlavní nádraží se mění ve smetiště. Boží Janek v Hřensku. Tunel z Vatikánu do Jeruzaléma plný zlata. She Hulk vypadá zábavně. Byl jsem v jednom procentu, podcastu MIloše Čermáka.

🤦‍♂️ #sorryjako ale tomuhle nerozumím. Hlavní nádraží obývá přes 600 lidí, řada z nich typicky nepřizpůsobivých. A šéf Správy železnic hledá důvody proč je nemůže vykázat ač může? Navíc v momentě, kdy v Troji stoji stanové městečko? Co to proboha?

🔥 Jé to je boží. Janek Rubes prostě nemůže být jiný než boží.

🤦‍♂️ Ano. lidská blbost JE nekonečná. Tohle třeba visi na Celostnivzdelavani(dot)cz a dost mě tam děsí to “Celostní vzdělávání pro ZŠ”. A taky se to šíří po Facebooku v různě pozměněných podobách.

🤦‍♂️ A tohle? Tohle má taky na svědomí Andrej Babiš. Uhradí škodu a náklady?

Babišův hnojomet už začal překrucovat podstatu. Ne, nežalují nás protože vysíláme málo filmů z EU. Žalují nás, že jsme nesplnili povinnost a padá to čistě na Andrejovu vládu.

🤦‍♂️ Víte co je za problém v téhle tiskové zprávě Seznamu? Neříká nic o Češích, ale jenom o uživatelích vyhledávání Seznamu.

🎦 Další dávka seriálového tajemna

🙂 Řidič jel na žlutou a usmrtil chodce, který šel na červenou. Hrozí mu osm let #titulek … a komu že hrozí těch osm let?

🎦 A to vypadá docela vtipně

🤦‍♂️ Píše Gloria, že Justit.cz má spoustu chyb a že ten web dostane na první stránku v google. Má to klasický problém, že ten web neexistuje.

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná

➡ Lidová tvořivost ještě pořád jede. Povedené kousky, ale má to samozřejmě klasický nešťastný přesah. Babiš to dělá právě proto aby to bylo co nejvíc vidět. A jak je vidět, tak to stále funguje.

🚀 Novy díl Jednoho procenta se točil v pondělí odpolede a je to k neuvěření, ale už v úterý odpoledne byl venku. Miloš Čermák je neuvěřitelně rychlý.

O Twitteru a Elonu Muskovi, o smyslu života a videích na výšku, a taky o tom, proč někteří lide mají i na jaré v tramvaji zimní bundy.

Díky Miloši! A vy si užijte poslech.

📵iOS 15.5 (a také aktualizace pro iPad, Mac a další) má opravovat nějaké vážné bezpečnostní chyby. Měli byste tedy teoreticky spěchat aktualizovat. Apple ale prozatím dělá všechno pro to aby to nedopadlo. Nefunguje jim toSamozřejmě se tohle objeví asi tak 15 minut poté co to už dávno stáhlo a psalo “Preparing update” 🙂 A že Mac už 30 minut taky “připravuje aktualizaci” raději nemluvě. Fakt bych chtěl vědět co tam tak dlouhé po stažení dělají.📵iOS 15.5 (a také aktualizace pro iPad, Mac a další) má opravovat nějaké vážné bezpečnostní chyby. Měli byste tedy teoreticky spěchat aktualizovat. Apple ale prozatím dělá všechno pro to aby to nedopadlo. Nefunguje jim to

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná.