Elon Musk se předvádí o 106 ~ Old school střípky ~ 12. – 16. května

Alza ožila na Twitteru. Ničit pomníky minulosti? Crypto/NFT scam jede na Twitteru. Boris nerad pracuje z domova. Hulu v Česku nemáme. STK zamrzlo v hlubokém socialismu. VZP chtěla jít do astrologie. Blokaci dezinfo webů vlastně nic nezpůsobila

🙂 No, tohle se tedy Verizonu moc nepovedlo

🤦‍♂️ Jako jo, oceňuji (a hodně), že @Alzacz tady na Twitteru začala o dost víc reagovat, dřív to byl spíš mrtvý brouk. Ale tohle je učebnicové “tone deaf reply”. Nebo chcete-li. On o voze, my o o koze.

❓ Ničit pomníky minulosti? Neničit? Já myslím že ta druhá varianta

Místa pro romské uprchlíky máme. Nárážíme ale na odpor, tvrdí Válek … a teď si představte, že by “CNN” Prima News poslední týdny nejela anti-uprchlickou kampaň a nevyvolávala přesně proti téhle skupině nenávist. Bylo by jednodušší to řešit?

🤦‍♂️ Ostatně si myslím, že pokud někdo naletí na tenhle #scam/#phishing tak si zaslouží že o ta #nft a kryptoměny komplet přijde.

♥ Hryžu tu hrušku a v hlavě se mi k tomu ozvalo

🤦‍♂️ Tady Boris tvrdí, že práce z domova nefunguje. Má zcela jinou letitou zkušenost. Boris má nejspíš jinou, ale neměl by to vztahovat na všechny. Ale jinak ho chápu, je moudrý a chce oživit ekonomiku.

👉 “Rychlé rozšíření interní paměti pro iPhone nebo iPad” …. ne, to opravdu ne. Interní paměť je nerozšiřitelná. Ale jinak je tahle USB klíčenka dost šikovná záležitost .

🤦‍♂️ Elon Musk v plné parádě. Jeden žasne, že něco jako auta od Tesly vůbec fungují. Protože s touhle znalostí problematiky … Jak tam ve vlákně ostatně zaznělo. Není to náhodné, je to příliš malý vzorek a vůbec to neřeší jaké účty (aktivní/neaktivní) ani jak se dá poznat “fake” (prakticky nedá).

😭 “Bez urážky! Štěpán Kozub zkusí v prosinci dobýt O2 arenu jen se stand-upem” … já tedy vůbec nevím kdo to je, ale zní to jako dost dobrá výzva pro @cermak a @LudekStanek … kde navíc vím o koho jde.

🤦‍♂️ Dítě se vrátilo ze školy v přírodě. Na noc jim ta zabavovali telefony. Ti nejzkušenější to ale měli pošéfované tak, že si vzali druhý telefon, ten si nechali zabavit a bylo.

👁 Hulu, jo to asi nemáme

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná. Na Fox News opravdu nemůžete očekávat, že by vůbec tušili která bije.

🚗 Musíme na #STK. Dnes jsme to zkusili poprvé.

  • nejde se tam objednat
  • kde se chodí dovnitř nevíte
  • když už najdete vchod, má zamčené dveře a musíte ho obejít k druhým odemčeným
  • nedá se platit kartou, bankomat nikde blízko není

Takže jsme zase odjeli a zkusíme zase za týden

👍 Skvělé čtení v Jak si stěžovat na novináře od Filipa Rožánka.

🤦‍♂️ Proboha proč? To ve VZP zaměstnávají nesvéprávné jedince bez mozku?

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná.

🤦‍♂️

▶ Ne, tudy cesta nevede. Ale jako experiment dobrý: Pokud bude tento trend pokračovat, dá se očekávat, že se návštěvnost českých konspiračních a dezinformačních serverů postupně vrátí na čísla před invazí. Jedinou změnou tak bude, že si tyto čtenáře rozdělí několik velkých serverů.