Old school střípky ~ 14. – 15. března 2022

Ruští špióni na Slovenku. Jako fakt. Zvířata ve válce trpí, jedno skvělé foto. Neschopnost Karla Janečka v učebnicovém příkladu. A Hamáčková cesta do Moskvy.

▶ Příklad jak nepoužít QR kód. Od základu (otvírací dobu přes QR kód opravdu ne) až po provedení (podívejte se co tam nacpali). Špatně je to i technicky (za sklem) a lidsky.

▶ K odstranění Putina nejspíše nedojde, tvrdí bezpečnostní expert Šándor … a já už se bál, že nikdo Šándora z hrobu nevyhrabe.

▶ No tvl 🤦‍♂️

V temnotě Irpinu, na této krásně zachycené fotografii pořízené Marcus Yam. Páníček se snaží utěšit svého psa ochromeného strachem.(#deepl) Další fotografie https://www.instagram.com/yamphoto/

▶ Hm, a to na té fotce je kdo a jak to souvisí s tím skandálním chováním Janečka? Kandidát na prezidenta by měl komunikaci mít dělanou profíky. A to si vážně myslí, že touhle pseudo omluvou napraví to co předvedl? Omluvou, která je opět útokem na média?

Režisér virálních snímků Paříže pod bombami říká, že jde o “film předjímání, nikoliv propagandy”.

Janeček je fakt tragická postava. Na Facebooku si stěžuje (druhá fotka) na dehonestační titulek (třetí fotka) a “vedení rozhovoru”. A přidal přepis (první fotka), kde ukazuje, že Janeček je prostě sebestředný ko*ot. Neumí-li mluvit do médií, neměl by tam chodit. A kandidovat

▶ Pomozte mi prosím, nějak nenacházím pro Hamáčka to správné označení