World of Warcraft chystá na příští rok další obsah. Shadowland ale přinese i změny v levelingu.

Word of Warcraft hraju prakticky těch 15 let co existuje (abych byl korektní, tak 14 a půl). Je to moje srdcovka ze které utíkám v zoufalství když není nový obsah a v nadšení se vracím, kdykoliv se nový obsah objeví. Vrátil jsem se i do Classic, byť tam narážím na neschopnost přesvědčit se k dalšímu nekonečnému dělání questů pro katastrofálně pomalý postup (lvl 41 aktuálně).  Srovnání 15 let starého přístupu k tomu současnému je ale nesmírně zajímavé.

Blizzcon přinesl (jak jinak) oznámení nové expanze – Shadowland pokračuje v dějové lince aktuální expanze a vypadá to, že ta zmatená šéfka hordy se (jak jinak) stane definitivně tou nejzásadnější hrozbou pro celý Azeroth.

Pár dalších zajímavých věcí je v ‘WoW’ Shadowlands expansion will revamp the leveling system. Zajímavé jsou tam hlavně ty zmínky o změně levelingu, ale zase až tak bych moc nečekal. Blizzard taky sliboval jak boží bude předělaný systém denní questů v BfA … skutečnost je samozřejmě ta, že je to ještě větší endless grind než kdykoliv předtím 🙂

A související, další legenda ožívá >>> Tohle bude zajímavé – Blizzardi oznámili Diablo IV.