Tajemný Šuman aneb vrtění psem v “odhalení” na Aktuálně.cz. Skvělé čtení o telenovele

Musím říct, že Tajemný Šuman, který strašil Babiše: Účet ovládali hacker i novinář Přibil z nahrávek je skvělé čtení. Je v něm předložen příběh dvou účtu “Skupiny Šuman”, které se oba dost výrazně podílely na vypouštění informací týkající se nějakých těch nepravostí. Osobně, to by měl být jasné rovnou, to celé považuji za vrtění psem, včetně toho co je ve výše uvedeném článku.

Připomenu, že tohle “odhalení” vlastně není vůbec nové už v říjnu 2017 mlžil Jaroslav Spurný (Respekt) ve Vím, kdo založil účet Julius Šuman, ta parta nepůsobí dvakrát přesvědčivě, říká Spurný (čerstvě Spurný viz  Julius Šuman na Twitteru? Účet koupil novinář Přibil za 100 tisíc, ale už nikdy neožije, říká Spurný). Tehdy to celé vyšumělo do ztracena aby se dnes ukázalo, že stále vaříme z vody.

Nic nového, klíčové informace jsou staré

Nová není ani IP adresa 89.177.186.233, o té byla řeč již červenci 2017 v KDO HACKUJE JULIA ŠUMANA? MUŽ, KTERÝ KOMUNIKUJE S PŘIBILEM I S ANO. Objevuje se tam i “Jan Z.” (Jan Zástřešek). Tenhle článek má mimochodem vynikající konec, který ukazuje i na jednu z další možných variant celé téhle kauzy – nejde vůbec o vrtění psem, jen o jednoho nebo několik lidí (jednoho s více osobnostmi), kteří trpí jasnými psychickými problémy. Ale říkají tam i to, že “postup proto nejvíc připomíná snahu odvést pozornost a zahltit veřejný prostor spekulacemi.” Tedy ono, již výše zmíněné, vrtění psem.

O téhle IP adrese jsem už ostatně také psal v zdejším JULIUS ŠUMAN SI PRÝ NECHAL HACKNOUT ÚČET NA TWITTERU. MÁ NOVÝ. A TĚŽKO SE TOMU VĚŘÍ – její zjištění totiž není žádná detektivní práce. Vlastně žádná práce, byla totiž na jednom z účtu zveřejněna. A nelze ji tedy považovat za důvěryhodnou.

2018-05-14 17_46_40-VseznalekZhradu (@VseznalekZhradu) _ Twitter.png

Aktuální situace navazuje na zdejší únorové . Jediné podstatné, co se od té doby změnilo, je to, že chvilkový  @28_10_1918 už přestal existovat a původní Šuman je teď @VseznalekZhradu – tedy už další přejmenování.

A nutno dodat, že k [14.05.18 17:48] z něj zmizel obsah.

Ale ještě zpět k té variantě, že tady máme co do činění s někým zralým na psychiatra. Napovídá na to ostatně i onen příběh o tom, že jak Přibyl měl zaplatit až 100 tisíc korun, půjčit si na to, nechat se vydírat, získat přihlašovací údaje “a SIM kartu” (no vážně).

2018-05-14 17_52_16-Skupina Šuman (@skupina_suman) _ Twitter.png
Aktuální, [14.05.18] stav

Faktické údaje poskytnuté přímo Šumany? Tak jo

Ale zpět k faktickým údajům – v Aktuálně zmiňují ještě  julius17suman@protonmail.com. Což také není nic nového – k tomu musím pro pobavení upozornit na totálně mimózní Švýcarský server pomáhá Šumanovi proti Babišovi Švýcarský server pomáhá Šumanovi proti Babišovi.

2018-05-14 17_56_18-Švýcarský server pomáhá Šumanovi proti Babišovi - eProsperita.cz.png

Nejlepší je konec tohoto blábolu. Ale i tady je podstatné to, že ani tuhle adresu nikdo nemusel objevovat, byla přímo zveřejněna “šumanem”.