Nemá-li Zeman rakovinu (jak tvrdí Bartík), proč Hrad prostě tuto skutečnost nedoloží?

Svatopluk Bartík si vysloužil hněv Hradu. Rakovina! Budou ho žalovat! Lepší řešení by bylo … … kdyby ten zpropadený Hrad prostě to co Svatopluk Bartík tvrdí vyvrátil něčím věrohodnějším, než povykem Zemanova Ovčáčka. Ten navíc, s inteligencí sobě vlastní, na Twitter přiložil kompletní Bartíkovo oznámení o tom, že Zeman má rakovinu a pár měsíců života. Nepřekvapuje, protože v soutěží blbosti tahle komunistická hlásná trouba bude vždy jednoznačně vítězit.

2017-11-07 20_29_29-Uživatel Jiří Ovčáček na Twitteru_ „Jsou to odporné lži a ten, kdo je šíří, je l.png

Celé je to takřka učebnicové, protože povyk o “odporných lžích” a “lidském odpadu” jsou doprovázeny “podáním žaloby a trestního oznámení”. Zjevně tedy Hrad nemá nic použitelnějšího a vyvrátit rakovinu není schopen. Protože pokud je Zeman zdráv a rakovinu nemá, tak přece musí být Hrad schopen toto doložit vyjádřením lékařů. O tom ale v Zeman má rakovinu, napsal brněnský radní. Ovčáček ho chce žalovat není ani slovo. A zdravým rozumem jasně plyne, že pokud tento jednoduchý a okamžitý argument nebyl použit, tak jej použít není možné.

Čemu se ale vlastně divit u člověka, který včera navíc prohlásil, že se mu ztratila cukrovka i dna. Zázrak, ke kterému se ještě stále nikdo nepřihlásil. Nevěříte-li a připadá vám to absurdní, tak bohužel, myslí to smrtelně vážně. V Nemám dnu, po letech ani cukrovku a jím sladká jídla, chlubil se Zeman navíc tvrdí, že cukrovku mu nejspíš vyléčilo to, že nezřízené jí sladké. Což v kombinace s nezřízenou chutí k alkoholu je pro cukrovku dvojnásob vražedná kombinace.

[08.11.17] Hrad zveřejnil na webu Vyjádření ošetřujícího lékaře prezidenta republiky, které stále nic neřeší. S ohledem na důvěryhodnost Ovčáčka a Hradu postrádá jakékoliv prvky důvěryhodnosti, ověření a úřednosti.

2017-11-08 16_57_43-Vyjádření ošetřujícího lékaře prezidenta republiky - Pražský hrad.png