Začal vás Facebook spamovat s upozorněním ze Stránek? Musíte si to znovu vypnout

Pokud jste posledních několik dní nechápali kde se v upozorněních na Facebooku vzala ta záplava informací o tom co se stalo na vámi spravovaných Stránkách, tak mám špatnou zprávu. Neznámo proč Facebook kompletně zrušil nastavení upozornění, které jste měli a všechno zapnul. Chcete-li se tedy oněch nesmyslných věcí opět zbavit, tak je musíte opět vypnout.

Univerzálně je o vypínaní přebytečných věcí řeč ve Vypínat zbytečná upozornění se vyplatí. V mobilu, tabletu, počítači, Facebooku …., konkrétně na Facebooku tohle najdete v Nastavení Stránky (každé jednotlivé). Ale také ve vašem osobním profilu v Nastavení -> Upozornění -> Na Facebooku a tam najdete po rozbalení “Stránky které spravujete” a tlačítko pro opravu/nastavení.

2016-05-25 09_59_10-Design by Lucie Settings

Zatímco na prvním místě (tedy u každé Stránky, viz obrázek výše) si můžete nastavit různé úrovně upozorňování (je například zbytečné dostat upozornění při každém Líbí, ale dobré dostat upozornění při přímé zprávě nebo zmínce), na druhém místě to můžete upozornění pro každou spravovanou Stránku vypnout kompletně.

Každopádně, pokud se chcete zbavit nově se objevivší záplavy upozornění, tak je nejlepší to udělat postupně. V okamžiku kdy dostanete nějaké upozornění od Stránky, které je jasně zbytečné, tak se na ni vydejte a nastavení změňte.

TIP: Na @365tipů najdete velmi užitečné tipy v ‣ Jak používat Facebook pro marketing. Pokud se snad chcete naučit pracovat s Facebookem pro firemní i osobní marketing, tak můžete zkusit dvojici školení u Dobrého Webu (na první navazuje druhé). První z nich, Jak na firemní Facebook prakticky naučí jak se na Facebooku komunikuje a pomůže vám založit Stránku (firemní profil). Ve druhém, Správa Stránek na Facebooku (zejména) pro firmy, se naučíte Stránku spravovat a používat. Velmi detailně nutno dodat.