Na Twitteru se neuchytíte spamem na další uživatele. Nový český spammer je Cineart a “Jiří Kábrt”

Když se podíváte na @CinProm tak vás zarazí několik věcí. Sice je vyplněno Bio, ale chybí v něm to nejpodstatnější, tedy webová adresa. Pak uvidíte rozpor mezi “firmou” (Cineart) a používáním jména Jiří Kábrt. A samozřejmě, jak už to u podobných věcí bývá, žádné profilové foto, žádné foto v záhlaví.

Co ale rozhodně nechybí je záplava spamu na jednotlivé konkrétní uživatele Twitteru, samozřejmě vybrané pole toho, že je Cineart považuje za “vlivné” a důležité. Na spamu je navíc absurdní to, že láká na něco, co na “profilu” vůbec nenajdete. Tedy, lépe řečeno, “skoro” najdete, ale nebudete věřit vlastním očím. Dvacet jedna obrázků z fllmu z nichž většina je zcela o ničem a patřičně nečitelná.

Není divu, že @adent už tuto aktivitu okomentoval “Tak @cinprom jde do seznamu spammerů… Gratuluji!“. Ještě doufejme, že ho taky rovnou pro spam nahlásil, protože nic jiného si tato pochybná aktivita nezaslouží.

A kdybyste náhodou přemýšleli proč nemají v profilu žádný web, tak nejspíš proto, že žádný nemají. Na www.cineart.cz najdete jenom “DOMÉNA JE REGISTROVÁNA”. A mimochodem, ten film trailer, ale je to trailer od Falcon filmová distribuce a začíná být dost nejasné, co vlastně ten @CinProm je. Samozřejmě mimo to co už víme. Je to spammer. A vůbec nechápe, která bije.