Facebook správce stránek upozorňuje na nevyplněné políčko podkategorií

„Add Your place Topics“ se objevilo u firemních Stránek v „About“ rámečku pod profilovou fotkou – podmínkou je, podle všeho, aby Stránka měla Místo (Place). Po rozkliknutí je nabídnuta možnost vyplnit pod kategorie (sub-categories) pro Place (místo) spojené s firmou – vyplnit lze tři kategorie, které se poté budou zobrazovat v hlavičce stránky a ve výsledcích vyhledávání.

Případné kategorie jsou Facebook předdefinovány, pokud se pokusíte vyplňovat vlastní,  tak to zdánlivě jde, ale není možné je uložit. Stejné informace je možné kdykoliv vyplňovat v nastavování vlastností stránky – v Basic Information (Základní informace) záložce je vše dostupné pod „Place Sub-categories“

Na množství různorodých informací, které Facebook umožňuje vyplňovat u firemních Stránek, je zajímavé hlavně to, že je za celou dobu existence nezačal nijak rozumně využívat – přitom jde zpravidla o dobře strukturovaná data, na základě kterých by bylo možné vytvářet další funkčnost. Ve skutečnosti jsou tyto údaje celé roky prostě jenom vyplněná políčka bez dalšího skutečného využití.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s