Taky vám píše osobně Mark Zuckerberg, že můžete vyhrát iPhone či iPad?

Nový rok, staré způsoby. Píše vám osobně Mark Zuckerberg o tom, ja se Facebook spojil s Apple mackintosh a že můžete získat ipad či iPhone. Stačí když vyplníte dotazník (odkaz vede na s181.net/sqste, pokud byste toužili, nicméně nic už tam nejspíš nenajdete). Bez iluzí, spousta lidí na něco podobného ochotně naletí.

Většina podobného spamu má od loňského roku vždy stejný cíl, dostat dostatek lidí na dotazníky a získat peníze za vyplnění. V méně příznivých případech jsou dotazníky zaměřené na sběr informací o platebních kartách – vždy se najde dostatek lidí, kteří na internetu ochotně vyplní všechny údaje ze své karty, včetně PIN a kódu na zadní straně.

Od: Mark Zuckerberg <vigilorfb@hotmail.com>

Předmět: Attention Facebook User
Datum: 2. ledna 2012 15:25:40 GMT+01:00

Dear Friend, 

My name is Mark Zuckerberg, Chief Executive Officer of Facebook. We have recently joined up with Apple mackintosh regarding a one-time promotional event today, we are giving away free Apple iPhones and iPads to randomly selected folks who have been fortunate to be selected as one of our most recent winners for today. We randomly selected users from our systems database and you have matched with our latest drawing. 

We have partnered up with Apple to advertise their most popular product yet, the Apple iPhone and iPad. Once again, we are running this campaign for one-day only. All you need to do is CLICK HERE to go to our web site made for this promotion and fill out the short survey to recieve yours for free. Simply make sure you enter your email so we can locate our records to guarantee that we have reserved one for you. That’s it! 

Congrats on winning a free Apple iPhone4 and iPad2. In case you have any question or concerns, feel free to email me back. However, you need to claim your free iPhone and iPad 1st to ensure one will be set-aside for you before the deadline ends. We do understand that you may possibly not receive this email until after the deadline, but, we advise you check the site and enter your email to see if we still have yours on hold, which we often-times do because others haven’t claimed theirs in time. 

Mark Zuckerberg 
CEO, Facebook

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s