Tweetdeck má novou verzi klienta, klasickou aplikaci

Nová verze Tweetdecku – www.tweetdeck.com – je (konečně) klasickou aplikací, nikoliv aplikaci v Adobe Air. Přináší prakticky totéž co původní “Air” Tweetdeck. Podporuje nadále Twitter i Facebook, byť podpora Facebooku s ohledem na Pages je poněkud problematická.


Pokud si dokážete zvyknout na rozhraní Tweetdecku, je to po Hootsuite jedna z nejlepších pomůcek pro správu více účtu na Twitteru (a případně i na Facebooku). Jednou z podstatných výhod je i možnost plánování toho, kdy bude zveřejněn konkrétní příspěvek. Oceníte i možnost filtrace příchozích zpráv (tweetů).

Pokud si do Tweetdecku přidáte Facebook, narazíte na poměrně zásadní problém při snaze přes Tweetdeck cokoliv publikovat – v přehledu se vám zobrazí všechny Stránky na Facebooku, kde jste správce. K vašemu překvapení dokonce i stránky, o kterých jste doposud ani netušili že správci jste. A pokud jich je větší množství, je okno  pro zveřejnění statusu nepoužitelné, nelze vybrat kam publikovat a na výšku se vám možná ani nevejde do okna Tweetdecku. Chybějící ikonky spolu s absencí názvů Stránek (Pages) také moc nepomáhají v orientaci