5S – Alžběta Houzarová mezi PR a Twitterem

Nenápadná, drobounká, usměvavá a ještě navíc možná i blondýnka. Říkají jí Bětka. Ve Vodafone rozjela Twitter a své “dítě” už předala jiným, zlákalo jí, možná, PR a tak zastupuje tiskového mluvčího. V Google od ní najdete vyjádření k lecčemus, co se Vodafone týká. A možná si jí pamatujete jako Weinfurtovou …

Vodafone?

Především firma, kde mi dali šanci ukázat, co ve mně je. Jako čerstvá absolventka mediálních studií s jedinou pracovní zkušeností z neziskovky jsem dostala svoje první větší zadání – obranduj obří helikoptéru Mi 8 našimi barvami. Jako by to bylo včera si pamatuji, jak si mě pánové letci z Aerocentra Mělník vychutnali.

Chodila jsem tenkrát brečet na záchod pro invalidy. Dnes, tři roky poté, chodím na tentýž záchod nahrávat vyjádření do rádia. A tolik už to neprožívám. I když i tahle firma trpí typickými korporátními nešvary, jsem ráda za to, že se můžu se svými nadřízenými zcela otevřeně bavit a nahlas se smát. Někdo možná řekne chaos, já říkám hodně kreativní atmosféra.

Twitter?

Twitter účet jsem pro Vodafone euforicky založila v roce 2009. Bylo to takové moje hodné děťátko, které bohužel v posledních letech vyrostlo v přidrzlého puberťáka. Někdy vtipného, ale častěji spíš “na facku”.

Nebudu zastírat, že chvílemi má i několik vychovatelek potíže ho zvládnout. Ničeho ale nelituji a vím, že až překoná nejhorší období puberty a zmoudří, budou ho všichni respektovat jako pionýra ze skalních dob sociálních sítí.

Manželství?

Říkala jsem si, že když přežijeme společné bydlení a společnou hypotéku, přežijeme všechno. Když začal pracovat pro Vodafone a posadili ho asi 15 metrů ode mne, říkala jsem si, že když to přežijeme, přežijeme všechno. Když jsme se nerozešli ani kvůli jednomu, požádala jsem ho, aby si mě vzal. Řekl ano!

Londýn?

Nejlépe po Vánocích na slevy oblečení. Boty, halenky, saka, kalhoty a pak indické jídlo, vietnamské jídlo, čínské jídlo, drinky, procházky a bezostyšné okukování lidí.

Blondýna?

Bruneta!

___________________________
5S aneb Pět Slov je pokus
. Pět slov položených jako otázka je ideální cesta jak se vyhnout složitému formulování otázek pro rozhovor. Riziko je v odpovědích. Zpovídaný může také zvolit pět slov jako odpověď. Takové je riziko. 5S představuje zajímavé lidi, zajímavé pro tazatele, který doufá, že budou zajímaví i pro čtenáře. A že o sobě poví něco zajímavého.