Samsung chce vidět iPhone 5 a iPad 3

Právní tahanice mezi Apple a Samsungem nabývají zajímavých rozměrů. Apple nejprve zažalovalo Samsung a viní jej z kopírování iPhone a iPadu a porušování patentů. Samsung poté zažaloval Apple z porušování vlastních Patentů.

Apple pro změnu dosáhlo toho, že soudce nařídil aby Samsung Apple předal ještě na trh neuvedené tablety a smartphone – Galaxy S2, Galaxy Tab 10.1, Galaxy Tab 8.9, Droid Charge a Infuse 4G. Apple je chce vidět, aby mohlo dojít k posouzení, zda má žaloba být rozšířena i o tyto modely. A případně zažádáno o zablokování jejich uvedení na trh.

Poslední právní salva je na straně Samsungu, ten žádá aby Apple předalo iPhone 5 a iPad 3. Zajímavé na tom je to, že Galaxy S2 a Galaxy Tab 10.1 jsou již existující produkty, zatímco iPhone 5 i iPad 3 jsou čistě hypotetické produkty, o kterých se pouze spekuluje.

V obou případech by se produkty měly dostat pouze do rukou právníků, nikoliv zaměstnanců společnosti. Pokud vás zajímají právní dokumenty, Samsung’s lawyers demand to see the iPhone 5 and iPad 3 je nabízí k přečtení, včetně užitečného komentáře.