WikiLeaks doména zrušena poskytovatelem DNS služeb

Domain Names Services pobočka EveryDNS.net v pátek zrušila doménové záznamy pro WikiLeaks.org doménu s odvoláním na opakující se DDoS útoky a hrozbu pro síťovou infrastrukturu EveryDNS.

Facebook Page se zaplňuje velmi ostrými slovy na adresu Dynamic Network Services Inc. poté co společnost oznámila odstranění domény WikiLeaks.org

All systems are functioning normally.

EveryDNS.net provided domain name system (DNS) services to the wikileaks.org domain name until 10PM EST, December 2, 2010, when such services were terminated. As with other users of the EveryDNS.net network, this service was provided for free. The termination of services was effected pursuant to, and in accordance with, the EveryDNS.net Acceptable Use Policy.

WikiLeaks doména zrušena poskytovatelem DNS služeb

WikiLeaks zveřejnilo na svém Twitter účtu pouze informaci o konci domény a výzvu k finanční podpoře.

WikiLeaks,org domain killed by US everydns.net after claimed mass attacks KEEP US STRONG https://donations.datacell.com/

WikiLeaks doména zrušena poskytovatelem DNS služeb

Mimo WikiLeaks.org přestala existovat i doména Cablegate.org – weby nicméně stále fungují na http://88.80.13.160/http://204.236.131.131/ a http://wikileaks.info/ poskytuje přehled zrcadel.  Facebook Page Wikileaks prozatím také funguje.