Středověk neskončil, středověk trvá ~ Old school střípky ~ 23. – 27. října

Tenhle #podzim se mi moc líbí. Seznam zjevně nejede anti-Pavel. dezinfo lidi na #linkedin. Povinnost mít sex. Jak tohle může být právník? Elitní ekonomický zpravodaj vůbec netuší co podporuje.

27. října

😡 Nejdřív jsem si říkal, že přece něco takového si nemůže normální člověk pověsit na vlastní e-shop. Že to musí být fejk. Jenže on on není, a visí to tam pořád, celý den i poté, co to vyvolalo vlnu. Jak označit někoho, kdo něco takového zplodí?

Tenhle #podzim se mi moc líbí

👍 Seznam zjevně nejede anti-Pavel. Tohle je dobré čtení, vychází z reality, snaží se nehledat senzaci ani nenadržovat.

😼 Vážený pane Bradbury Dočekale 🙂 Jo, pár let to trvalo a už se to leckde chytlo 🙂 🙂

🙀 dezinfo lidi na #linkedin jedou právě tohle. První není Belgie, ale Belgické Kongo a zda to je otroctví se neví, Druhé je světová výstava, expo, kde byly expozice ukazující jednotlivé země. Ano, v podobě divné, ale pořád to není otroctví. Vše jde snadno dohledat.

26. října

👍 Každému co jeho jest. Výborně

😸 krabice a #kocka je zaručena kombinace. #sisithecatkrabice a #kocka je zaručena kombinace. #sisithecat

⚙ Hm, Hm, koukám že v Alza.cz a.s. rozšířili vlastní “brand” i do nářadí. A nemají tam toho zrovna málo. Jak se to asi prodává? A jak dobré ty věci jsou? Někdo nějaká zkušenost? #alzatools

🤦‍♂️ Povinnost mít sex. Jak tohle může být právník. Jak tohle někdo může pozvat někam aby to tam vystoupilo.

25. října

🤦‍♂️ Stejně je to zvláštní jak široce rozšířený problém u ministrů a politiků je neschopnost dávat rozhovory aniž by neplácali hlouposti, nesmysly a neuvážené výroky. Někteří ministři/ně to ale vlastně dávají, celé roky nevíte že existují.

😡 A zase ten Hrad. Zase ten Jeliman z Osvětiman.

👇 Na internet unikla data 65 tisíc firem a institucí včetně dat některých organizací z ČR. Únik se pravděpodobně týká ministerstva vnitra, financí či VZP.

Pokud tápete o co jde, tak o

🤦‍♂️ Aha, tak už je to jasné. Novinky zcela otevřeně a tvrdě jedou Anti Pavel.

  • Historik Blažek: Pavel předkládá příběh, který neodpovídá pravdě
  • Petr Pavel stále odpovědi dluží
  • Facebook vymazal historikovi text o Petru Pavlovi. Kdo to zařídil?

🤦‍♂️ Kdyby se vám zdálo že na Facebooku je nebývale mnoho podvodných reklam … Tak sorry. Nezdá se vám to. Je to tak.

🤦‍♂️ Soudkyně je p**a. Šířím to nepochybně mezi stejně hodnotově naladěným publikem a nemůže to napáchat větší škodu. A je to “jen názor”. Rozdýchá to paní soudkyně?

🤦‍♂️ Profil 14 leté holky co ukazuje holé bříško a spodní prádlo by měl rovnou přestat existovat. Nebo neměl? Za hranou? Kde je hranice? Diskutujte.

📈 Vývoj marketingu za posledních 20 let. Je až odporně trefné.

24. října

🤪 Měsíc říjen vyhlašuji měsícem”Epidemii lidi co v tiskových zprávách nechávají všechny komentáře”. Jako fakt, za poslední roky nebyl měsíc aby toho bylo tolik. Ale zase je to místy neuvěřitelně zábavné čtení. Někdy až takové, které autoři rozhodně novinářům nechtěli poslat.

🍄 Apple do toho šláplo a zdražuje Music, TV+, One. iCloud asi zůstává stejný, Arcade asi taky. Jak tak na ty ceny koukám, tak nechat si jenom iCloud bude za rok DOST velká úspora. TV+ je pořád dost k ničemu, z Arcade jsem nic nehrál měsíce a Music je stále stejně tupé 🙂

Výsledek zkoumání a počítání v Máte Apple One a chcete ušetřit? Jde to snadno, vypnutím jednotlivých částí

🤦‍♂️ Kdyby blbost nadnášela tak do te Izraele letenku nepotřebuje

🙀 Tak trochu fascinující. Můžu v reálném čase koukat kde a jak vlastně jezdí #aeno vysavač. Co tedy umí jak vysávat, tak setřít podlahu. Boží

📈 “Budeme si muset zvyknout, že ceny potravin stoupají, říká šéf Nestlé v Česku” … šéf Nestlé asi žije v nějaké jiné realitě. Ceny potravin stoupají každý rok už dlouho.

📶 Přej si něco, prý spadnul T-Mobile a nejede jim lautr nic.

🤦‍♂️

23. října

☺ Okurek nebo okurka? Rožni nebo rozsviť? Karbanátky nebo karbenátky?

🤦‍♂️ Vlastimil Veselý, zakladatel Spolku na ochrany svobody projevu, což je v jejich pojetí možnost sdílet lži, dezinformace, manipulace a konspirace. A nikdo jim to nesmí vytknout 🙂

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná. Ale tak co chcete po někom kdo prodává bobule v plastikové piksle 🙂 Jak zní v ohlasech: Když máš místo mozku z proteinů kostku…🙄

🤪 Geniální. a ne že bych toho kupu neviděl na vlastní oči v mých pokusech 🙂

👍👍👍

👉 Jsem ready až svět ovládne #nft a #web3 🤪 Pořídil jsem si #ethereum peněženku 0x5edc875fDB6459627f8DbaDe7889F431F6fa74BE

Proč to dělám se neptejte, sám nevím.

A sice taky nevím k čemu asi, ale založil jsem si https://opensea.io/danielbradbury

🤦‍♂️ Všichni jsou chytrý jak rádio a zaručeně vědí co by nedělali kdyby … kdyby …

🤦‍♂️ Dva kousky z dezinfo a ruSSké kolony na Linkedin samozřejmě nemohou odolat …

☺ Zná #stablediffusion české osobnosti? @cermak a @LudekStanek ne. @jindrichsidlo taky ne. Václava Havla ano, ale ne dobře. O Václava Klause asi někde zavadila, ale nedává to. Totéž s Milošem zemanem. Ale že nezná ani Helenku Vondráčkovou??

🤦‍♂️ Elitní ekonomický zpravodaj vůbec netuší co podporuje.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2022-10-23-08_23_55-Post-_-Feed-_-LinkedIn-470x1024.jpg.