CNN Prima News = dezinformační propagandistický kanál ~ Old school střípky ~ 13. – 17. října

V Děčíně se asfaltovalo. Kayne West kupuje Parler. Free Guy je boží. Proč nechodíme k lékařům rádi? Ukázka “citlivé” čínské propagandy. Ta reklama Hornbachu je pěkně na HO..vno.

17. října

❗ Vlastně dost neuvěřitelný příběh

🤦‍♂️ A kurva

👉 Proč jsem je nesmazal už dávno fakt nevím, ale vlastně jsem nikdy Office od Microsoftu na MAC nepotřeboval. Všechno jde snadno řešit přes Google.

👍 Milá zpráva od @hostingBB je — 365tipu.cz a feedit.cz (to co nejvíc zatěžovalo a je i největší) mi přesunuli na lepší bydlo, takže je to svižnější. Mám rád takové hle dobré zprávy. A jsem rád že jsem si vybral někdy před rokem právě tento hosting

🤦‍♂️ Kayne West kupuje Parler. Musk chce (chtěl) koupit Twitter. Společný jmenovatel je milionářský mimoň si chce koupit “svobodu projevu”. Kayne zejména, protože poté co se předvedl jako kokot, tak dostal kopačky z Twitteru a Instagramu.

🤦‍♂️ Kdo že tam tomu šéfuje? To bude Marian Jurečka a Viktor Najmon … vlastní výplaty si nechávají vyplácet včas?

♥ Free Guy. Mám trochu zpoždění a viděl jsem to až teď. U oběda, asi tak na šest pokračování (prima seriál”). Ježiši to je boží.

🤦‍♂️ Proboha už dost. Proč dávat prostor někomu jenom proto, že má prachy?

🤦‍♂️ Možná by pomohlo vyhledávat odbornou lékařskou pomoc?

🌉 Škoda, že nenapsali kolik nabrali zpoždění. Po městě stále visí billboardy kde slibují, že žádné nebude. To v Barrandovský most je znovu otevřen. Podstatná část letošních oprav skončila se už dočtete, že slibovali 2. září.

🥼 A divíme se? Hodiny čekání, málokdy možnost se objednat, málokdy dodržené časy, nepříjemný personál, nepříjemné prostředí, od lékaře běžně pocit, že je obtěžujete, neochota lékařů komunikovat (protože vy jste blbí, oni na to mají školy). Mám pokračovat?

16. října

🌡 Ano, dělám to samé, tedy jen místo blokování používám mute/ztlumit: Ale to je nepodstatné. Co s nimi dělat? Reagovat? Posílat někam? Vysvětlovat? Martin má pravdu, nenávist roste, možná i proto, že nenaráží do zdi. Ale já chci žít vlastní život, ne řešit kokoty na twitteru

Má to ještě jednu rovinu. Nekmrte trola je letitá poučka, ověřená, platná. Čím více se s nimi budete bavit, tím víc budou aktivní. Prostě proto, že oni to potřebuji k dalšímu šíření nenávisti. Aby je někdo registroval, aby měli diváky.

😡 Přesně

🤦‍♂️ Musk otočil. Internet na Ukrajině bude platit dál, ač Starlink prodělává … #titulek co opomíjí to, že Starlink prodělává permanetně i to, že na Ukrajině Starlink není neplaceně.

☺ O jedné vlastenecké právničce bych věděl, ale ta asi moc nepomůže kam šlápla, tam zůstávají prohrané procesy a statisícové škody. Navíc sama je tak blbá, že v médiích řekla, že záměrně odváděla špatnou práci.

14. října

🤦‍♂️ Panebože

🤦‍♂️ Krásná ukázka “citlivé” čínské propagandy 🙂

🤦‍♂️ Ceny letos díky společnostem Precismo a STRV dostali soutěžící formou NFTs tokenů, … ach bože

🚇 A už to tedy prosím pěkně platí všude nebo jsme stále tam kde předtím, že existuje několik různých systémů, navíc i se lišících mezi metro/tram/bus a projevujících se každý jinak? No, já to tedy řeším tím, že prostě mačkám.

💰 Za hudbu třeba v kadeřnictví se nebudou platit autorské poplatky, schválila Sněmovna … no konečně. Jen bych ještě chtěl připomenout, že OSA a to co tu doposud bylo v tomto ohledu je prostě zločin.

🤦‍♂️ Cyril Svoboda se chystal kandidovat na Hrad. Za jeden den si to rozmyslel … #titulky … a chtěl jsem se zeptat, napíší o mě taky Novinky, když řeknu, že “jsem se chystal … a za jeden den si to rozmyslel”?

💰 Jo je až neuvěřitelné jak snadno na to dámy (ale i pánové) naletí. V Oslovil vás na seznamce muž či žena vašich snů? Ověřte si zda nejde o podvodníka či podvodnici je popsaný jeden dlouholetý podvodník na kterého mále naletěla kamarádka.

👩‍💻 Když v Google Docs může fungovat #live #spellcheck, proč do háje zelenýho nemůže fungovat v Google Sheets? Hey @googledocs … what about this?

📩 TYDEN v neděli přinese mimo jiné: Elon Musk prý mluvil s Putinem. GIF je prý “cringe”. Meta představili nový VR/AR headset. Netflix s reklamou bude od 3. listopadu a do Map od Apple dorazila MHD. Nezapomeňte se včas přihlásit, odesíláme v sedm večer 👉 https://rychlofky.substack.com/

Už chvíli používám #stablediffusion #ai pro vytvoření ilustračních obrázků k článkům. Má výhodu i v tom, že jich během pár minut vytvoří víc, takže nejen že si lze vybrat ty lepší, ale lze vytvořit i víc variant pro případ sdílení na víc sítí – ať není všude jeden vizuál 🙂

13. října

🍄 Nene!

☎ Těžko žít v Praze a neznat tuhle budovu na Olšanské. Teď už tedy neslouží tomu co desítky let. A mě například nějak minulo to, že se ji říkal Mordor. Kouzelné fotky. Muzeální fotky.

🤦‍♂️ „Třídní učitelka na mě vypracovávala posudek, jestli chodím na třídní schůzky, spolupracuju, jaký má Kuba prospěch, jaké má chování, jaká je jeho diagnóza – a v podstatě v tomhle duchu,“ řekla matka. #wtf jako?

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná. A mezi možnými i nemožnými prezidentskými kandidáty je jí vrchovatě.

🤦‍♂️ Ta reklama Hornbachu je pěkně na HO..vno. #sorryjako

👍 Já to tedy viděl ještě než to vyšlo (protože pro Daktela něco dělám, protože Rubikon PR), takže už to znám. Ale to podstatné je, že je to super zajímavé čtení.