Janoušek je mimoň a lidská blbost nekonečná ~ Old school střípky ~ 8. – 12. října

Třetí řada Mythic Quest? Super. Užitečné změny v “newsfeedu” Seznamu. Žabky a šála! Rozhodně dobrá volba. Lidé co něco prodávají stále přicházejí o peníze. A lidé, kteří mají rádi „hlubokomyslné” citáty, jsou méně inteligentní a věří na konspirační teorie a tíhnou k alternativní medicíně.

12. října

🎞 Třetí řada Mythic Quest? Super! Tenhle seriál je prostě boží. Ale asi o to víc boží, že je po počítačových hrách 🙂

🤦‍♂️ Tohle se skoro nedá číst. Dluží miliony, už dlouhou dobu platí faktury jen částečně a ptají se, proč jim to CETIN “neřekl” dřív. A protože dluží kam se podívají, tak nehledají nový byznys a čekají až je CETIN zařízne? Kurva co to je?

🤦‍♂️ Ten chlap je fakt absolutní mimoň.

11. října

👉 Politici bojují o zrušení EET. Schillerová navrhla, ať zůstane dobrovolná .. já bych s dovolením navrhl to zvěrstvo a zbytečné náklady dát Andrejovi a Aleně k úhradě.

🤦‍♂️ tvl jako fakt ne. Tyhle Mesiáši jsou fakt zhoubná záležitost

🔥 Užitečné změny v “newsfeedu” Seznamu. Všiml jsem si, že tam některé hrůzy už nejsou: Ale pořád tam některé hrůzy zůstávají. A pořád je to “kurvítko českého Internetu”. Byť tedy z pádu návštěvnosti některých lahůdek na nulu mám škodolibou radost.

🤦‍♂️ Jak extrémně hloupí musí být lide, kteří když něco prodávají, tak zlodějům svěřují čísla svých platebních karet či dokonce přihlášení do svého bankovnictví? Kde se ve výchově stala chyba? Co nechápou na to, že kupující pošle peníze jim? A ne oni jemu?

🚋 Žabky a šála! Rozhodně dobrá volba. Chválí pet z pěti lékařu na čurologii #mhd… Prsi. Mírně. Lidí v #mhd mají kulichy. Tablet co mám v batohu jsem prý nechal na nakladovem nádraží. FindMY v poslední aktualizaci hrozne blbne. Boha v tom bus #mhd je asi třicet stupňů

🤦‍♂️ Bože to je pica

10. října

🤦‍♂️ České dezinfo scéně (tady je část místní Linkedin kliky) strašně leží v žaludku Česká televize (ale i Rozhlas). Ten důvod je právě v tom, že mají tu drzost být objektivní.

9. října

👉 Taky to může znamenat dobrou zprávu, že si ruSSko Odbory ještě nekoupilo. Nebo taky špatná zpráva, že Odbory jsou mizerní markeťáci. Nebo že Středula se jako odborář odepsal a nikoho už nerajcuje. Nebo … nebo ???

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná. Jako bych o tom nemluvil v Phishing, rhybaření a jak lidé přicházejí o peníze z účtu či účty na Facebooku

🤦‍♂️ Takové vláknko k zamyšleníčku. 56463 stromů za 117 dní. Ve dvou. Kolik že jich vysadili za hodinu?

🤦‍♂️ No nic. Založeno říjen 2022. Další ruSSký nok, odpad. Šup s tím na Mute.

🤦‍♂️ linkedin v plné parádě … GNU/Hurt … to zabil. Zejména po tom hyper poučném a zatracujícím příspěvku o tom vyjadřování se jenom k něčemu čemu se rozumí. No to se rozumí, že tomu nerozumí 🙂

☺ Trochu mě děsí ta starší studie, která zjistila, že lidé, kteří mají rádi „hlubokomyslné” citáty, jsou méně inteligentní a věří na konspirační teorie a tíhnou k alternativní medicíně.

🤦‍♂️ Borci z CNN Prime News jsou fakt dobří ve zvaní absolutně nepoužitelných lidí. Jejich hodnota je ale v tom, že říkají co CNN Prima News chce šířit. Strach, paniku, zmar. Šándor, Kovanda, Křeček, v minulosti Šichtářová, Pikora, Ševčík Okamura, … a kdo víte o dalších, přidejte

Přídavky z reakcí na socnetech: Martin Koller, Lukáš Pollert, Roman Šmucler, Tomáš Zima.

🤦‍♂️ Lidé prostě miluji #fake videa

🤦‍♂️ Dezinfo scéna na Linkedin chce zahodit obrazovky a přestat být ovládána. Jen nevím, proč tedy pořád jsou na LInkedin 🙂

8. října

🎬 The Peripheral. Vypadá dost dobře.