Dezinfo scéna se může zvencnout ze seznamu. Svoboda jen pro ně ~ Old school střípky ~ 13. – 17. září

Hilšer je víc než Nerudová. Podobný Čaputové. Málem druhý Masaryk válčí a Pitomiem. Baranďák už měl být opraven. Boží Martin Veselovský. Parlamentky šíří lži, Ivan David a Společnost pro obranu svobody projevu taky. Už jste prozkoumali nečitelné volební plachty?

17. září

😡 A Microsoftu právě zešílel OneDrive. Tohle poslal asi šestkrát.

🤦‍♂️ Tvl ne. To musi být fejk

16. září

☃ Svetr teda ne. Ale vzal jsem si teď večer doma kraťasy a k tomu ponožky. Svetr nemám. A i kdyby. Pár desetiletí svetry nenosím ani v mínus dvaceti.

👉 #stablediffusion věci končí v samostatném příspěvku

🤦‍♂️ Za plastiky dala žena v přepočtu miliony korun, chtěla být krásná … Jo, je to klasika. Předtím pěkné děvče, poté odpudivé strašidlo. Ale kdo chce kam …

🤦‍♂️ Svetr v zimě nosit budu, s energiemi je dobré šetřit, říká Pekarová Adamová … to jim tam fakt nikdo ještě neřekl, že točit se okolo svetru je už několik týdnů pro smích a kontraproduktivní?

😭 Ku*va to je přesné

15. září

😥 V SPD končím, vzkázal europoslanec Blaško Okamurovi … jeden z největších užitečných idiotů SPD náhle prozřel a končí. No to mě ….

Božské. A to už to málem byl druhý Masaryk

👉 Nastoupili dva bezdomovci. Smrdí vic než kontejner u domu v letním vedru. #mhd

📅 The date exactly 110 days from 14 May 2022 was 1 September 2022. Kdyby aspoň ta banda ignorantu sundala ty plakáty. Jo a ten web, tam se zastavil čas. 3. srpna 2022

Jo a ten web, tam se zastavil čas. 3. srpna 2022

🤦‍♂️ Hard porno na Instagramu. In review od března.

14. září

🎙 Středeční #TYDEN k poslouchání, díl čtvrtý. Hodně zajímavé téma, jak na poslouchání, tak na doprovodný text.

🙃 Ten Martin Veselovský je boží. Nehne ani brvou a “klidně mu to přečte znova”.

🤦‍♂️ Projekt Čapího hnízda byl pod rozlišovacími schopnostmi Babiše, vypověděl u soudu Faltýnek … rozhodně, u mikromanagementu rozhodně. Nějak je jim to lhaní vlastní

❓ Hm, a není tedy onen “seznam” taky názor, byť třeba blbě? A nevztahuje se na něj také, že “cenzura je nepřípustná”? Teď tedy nechme stranou, že cenzura je něco zcela jiného. Proč “spolky” ochraňující “svobodu projevu” zrovna tenhle projev chtějí zlikvidovat?

🤦‍♂️ Od Parlamentek nemůžete očekávat nic jiného, než další šíření dezinformací. Neptali se na nic a píší tam hovadiny. Nejsem autorem, opakuji to už několik dní.

🤦‍♂️ Na Twitteru píše Poslední skaut: Jana Zwyrtek Hamplová: “Pomalu vzniká myšlenka hromadné žaloby odborníků z tohoto kolujícího přehledu, aby se autor nebo autoři museli jmenovaným písemně omluvit a uhradit finanční satisfakci.

Nic lepšího by ta dezinformátorská scéna pro rozšíření celého seznamu nemohla udělat. Na to bych se těšil. A to autorem nejsem, byť oni tu dezinformaci vytvořili a stále šíří.

🔀 Jako jo, iOS 16 začíná aspirovat na zpackaný update. Jako aby kvůli tomu jak zprasili upozornění vznikaly dlouhé návody kde a jak to řešit? Jeden z mnoha 👇 . A to ty notifikace dali dolů jenom proto, že nahoře na displeji vyrobili díru .. 🤦‍♂️

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná a tohle není žádná společnost co by hájila svobodu projevu. Jen šíří lži. Žádný seznam “dezinformátorů” jsem nevytvořil. Ale nepředpokládám že se omluví a stáhnout to. To k téhle partičce nepatří

13. září

☎ Nainstaloval jsem iOS 16 a musím prohlásit, že ta záplava nových a zcela zbytečných animací je nesmírně iritující. Snad to půjde někde vypnout. “Search” dole je zbytečnost. Ale to že upozornění už nejde vytáhnout zprostředka je megazhůvěřilost.

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná. Mé jméno tedy mimochodem pravé je, to je první věc kde se tenhle magor mýlí. Druhá je ta, že jsem něco sepsal. Nic jsem nesepsal.

🌵 V bedničce v Lidlu bylo cosi co vypadá jako kaktus. Vyfotil jsem to, google řekl že je to Opuncie Mexická. Naštěstí i řekl jak to jíst. A taky, že je to druh kaktusu. Takže potvrzuji, chutná to jako kaktus. A ač články zmiňují, že se to jíst dá, tak … ne nedá.

😡 Hele, lidi, myslíte že PRE a Pražská Plynárenská to na webu dělají schválně, že dostat se k aktuální ceně elektriky a plynu co tam máte, je #missionimpossible?

🤦‍♂️ Panebože, to si musím schovat do deníčku. Sám Vávra! Vávra! Hele, sím vás, mě to nebaví hledat, on je na tom seznamu taky že ho to tak vytočilo?:

🤦‍♂️ Milion chvilek doslova promrhal ty miliony chvilek, kdy mohl něco znamenat. A dnes už má jenom na takhle ubohé křeče?

🗳 Vnitro chce lákat k volbám krátkými videi … dostal jsem nečitelné volební plachty a nedávám to. Nečitelné, nedá se tam nic najít. Krátká videa od Ministerstvo vnitra na tom bohužel nic nezmění.