Prague Pride odhalila masy netolerantních ubožáků ~ Old school střípky ~ 10. – 15. srpna

WeWork dude je zpět. Všichni milují Petra Ludwiga. Stihnou ten Baranďák nebo ne? Nepřihlašujte se přes Seznam, fakt ne. Prey je super. Andrej Babiš, podvodník a lhář. Kérky jsou skvělé, jsou i sexy.

15. srpna

🤦‍♂️ Jo, WeWork dude se vrací. To mi hlava nebere.

🤦‍♂️Česká Linkedin dezinfo parta zjistila, že existuje Petr Ludwig 🙂

🥗 Kdybyste někdy chtěli fakt dobré veganské, err, rostilnné. Tak Žitná, Praha, Palo Verde.

🌉 #sliby do 2. září pokud dobře počítám

🚂 Sherwood!

“Přihlaste se přes seznam” kampaň už jede i ve Spotify. Prosím, nepřihlašujte se přes Seznam. Ani přes Facebook, Google či cokoliv jiného. Jakmile přijdete o účet, tak máte po všech přihlášeních.

🤦‍♂️ To jsem neměl dělat, jít se mrknout na Matějův profil. Tolik ubožáků na jednom místě se hned tak nevidí. Ale dost z nich už mám na Mute, takže je to celkem jasné co je to za ubožáky.

14. srpna

🎞 Prey, nový Predátor je … Pomalý rozjezd a pak je to dost výborné. Ale berte v potaz že já to predátorské universum miluju 🙂 #shithappens

💻 Užitečné USB udělátko, na dva počítače připojí přes USB čtyř i zařízení. Takže třeba klávesnici+myš jako nejužitečnější. Ale klidně i tiskárnu, disk a cokoliv dalšího

🤦‍♂️ Prezidentští kandidáti? Janeček. Projevuje se jako kokot. Březina. Stejně tak. Zima. Jakbysmet. Proboha proč?

📗 Prosím, lidi, čtěte celé knihy. Určitě nedávejte přednost nějakému výcucu 🙁

🤦‍♂️ Hrůzná ukázka sily slov kde Vit Rakusan vlastně napsal, že Rushdie by měl mlčet a za všechno si může sám. 

13. srpna

☕ Zase něco co je chytřejší než já. Jak mám proboha vědět co ty obrázky znamenají?

☕Jo a včera jsm e pátrali kdy jsem vlastně koupili poslední kávovar. A vypadá to na 2015, protože tady je #sisithecat co ho zkoumá. A ještě předtím v nějakém postu řeším, že odešel kávovar a jaký koupit. A #sisithecat je tam tedy ještě fest #kote

https://www.facebook.com/Daniel.Docekal/posts/pfbid0iGSnkBXhZHNRa76BEKGjmsq5YdRQe6NDvvcanYvHEPeipBUWYbCUNNhrvETT6F9jl?__cft__[0]=AZUcebBsDD7OFvCzervn-b-Pb2JEQ2iG0HPMX1wrPdMg3H9Uw7Gs5kAcyKRC2qmJnqn__Egsi-giOKf_wnsnm07i2oiFWwuB6xK_1R-nYcmbsd0DYxAbsQ_2PDQZlsYCXJ8&__tn__=%2CO%2CP-R

🛏 Od rána mám zábavu. Čistění postelí, vyprat potahy matrací, utáhnout šrouby, postřik na roztoče, sušit vyprané, 2xluxovat, vyprat i povlečení, pak to zase uvést do původního stavu. Odvápnit kávovar, aby se dal střelit, po šesté dorazí nový. Osm let je osm let. Začal jsem v devět ráno, hotovo okolo půl páté.

🤦‍♂️ Ehm @Alzacz tohle potřebuje opravit. Která objednávka je přesunuta???? Mám dvě “v dopravě”, bez čísla je ta SMS dost k ničemu.

12. srpna

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Rozumějte tomu správně. “CNN” Prima News do titulku dala přesný opak toho co se dělo a Babišův tábor tak získal nezvratné přesvědčení, že je odpůrci napadají. Až kdo ví jak dlouho poté tu lež “napravili”. V článku o opravě nebylo ani slovo, nakonec to šikovně udělali součást perexu. Tohle není žurnalistika.

🖥 Mám u počítače prastarý USB-A->4xUSB-A hub, aktuální stroj má ale jedno USB-C, takže uvidíme jak tohle poběží. Za aktuálních 250 Kč je to dost dobrá koupě

🤦‍♂️ Hluboká myšlenka, nepochybně. Jen tedy nevím, je mnoho zemí s delší demokratickou historií a je to běžné a legitimní. Jestli něco co demokratické společnosti nepatří, tak je to bývalý agent StB.

👨‍⚖️ Andrej Babiš, podvodník a lhář. Nezbývá než doufat, že francouzská justice nebude tak koupená, jak ta česká. A chcete-li to česky, tak v Francouzský prokurátor oznámil vyšetřování Andreje Babiše

🤦‍♂️ Jo. #chucpe

11. srpna

👍 Výborné

🍏Hm, můj příští iPhone asi užije víc paměti. Nebo víc mazání

💀 Vymírající Komanči

😭 Tohle je ohlédnutí za přelomem dubna a května. Rohlík tam klasicky exceloval trapností v podobě srovnávání sama sebe s konkurencí a udělal to klasicky hloupě a nabubřele. Tesco kontrovalo “opíjením rohlíkem”. Ale ono to má vrchol. Vrcholně trapný vrchol.

🤦‍♂️ Šaty za 390 korun chtěl v pondělí prodat na inzertním portálu muž z Prahy. Ozvala se mu žena, která mu dala vyplnit formulář s číslem platební karty. Prodávající následně přišel o dva miliony korun. Člověk co něco prodává a přesto ochotně vyplní údaje vlastní platební karty (aniž by ON něco platil) si více či méně zaslouží o ty dva miliony přijít.

10. srpna

🤦‍♂️ Neřádí ve vládě nějaká nakažlivá nemoc? Jak se jmenoval ten pán v červeném svetru co taky neměl žádné morální zásady, zábrany a hrdost?

🦀 Kérky jsou skvělé, jsou i sexy. O člověku to nevypovídá vůbec nic, ani v dobrém, ani špatném 🙂

😎 Logitech Flow nemá chybu. Potřebuju něco copy-paste z Windows na MacBook (typicky do úkolníku). Takže copy, otevřít viko notebooku, přetáhnout myš mimo displej. otevřít tou samou myší Připomínky, založit novou, vložit z clipboardu a pořád na té samé klávesnici dopsat potřebné

🤦‍♂️ Ano, lidská bl1bost JE nekonečná

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná

⌨ Náhodou … Microsoft má i povedené věci. Roky jsem používal mechanickou drátovou klávesnici, Microsoft Wired Keyboard 600. Na psaní fantastická, výdrž neuvěřitelná. Se Surface Microsoft sice trochu na počátku zápasil, ale nakonec je to jedna z nejlepších věcí co je na trhu. Xbox je další dost jasný hit.