Opíjení rohlíkem, lži Andreje Babiše, AOC vs Elon 1:0 ~ Výjimečně dlouhé Old school střípky ~ 29. dubna – 3. května

Kryptopoplatky překonávají veškeré limity, podivnosti okolo protestu Mariny O., apoštolský nuncius terčem rasismu a xenofobie, Filip Horký sdílející fake news, Lukašenka a sůl. A nejenom to. Ještě víc.

🤦‍♂️ Vlastní nevím co je víc trapné. Rohlík co si dělá sám sobě srovnávání cen s konkurenci. Nebo Tesco, které se na to nachytá v plné parádě.

👉 Andrej Babiš, co slovo to lež … dost jasně to ukazuje i tou záplavou billboardů po republice.

🤑 Jestli jste si v minulosti mysleli něco o nemravných bankovních poplatcích ….

❓ “Protest” Mariny Ovsjannikovové v státní ruské televizi viděli miliony. Nejdřív média jásala a očekávalo se jak Marina dopadne. Nedopadla, ale začala pouštět do světa podivné věci. Už delší dobu se řeší, jestli náhodou není poskokem Kremlu.

🙂 “ponořit se do světa VR reality” je nové “SEO optimalizace”

🤦‍♂️ Rasistická a xenofobní žumpa v komentářích. Nějak jsem to přesně čekal, když jsem poprvé tu zprávu viděl. Ale že i někdo koho mám v přátelích?

🤦‍♂️ Původní tweet 963 retweetů, 111 citací, 6 690 líbí. Část z nich upozorňuje, že to je fake, včetně samotného @IanMcKellen, který to vyvrací. Filip Horký na tom má 21 retweetů, 2 s citací, 461 lajků. A pořád to tam nechává viset ač i jeho tam lidé upozorňuji na #fake.

♥ Ach, to jsou nádherné kresby. Chtěl bych umět takhle kreslit. Moc

🙂 Zásah. Potopeno.

🤦‍♂️ No tvl …

♥ Nádhera. A pusťte si i ten zvuk co tam mají

🤑 Neuvěřitelné hlouposti v tom článku. Ale tady se prostě musíte ptát za koho vlastně Lukeš kope.

▶ Povedená infografika. Byť to sčítání sledujících napříč platformami není ideální, ale moc jiné řešení to nemá.

👩‍⚖️ Novotňák se zase rozjel. Ale vlastně se mu nedivím. Aby stále v roce 2022 před soudem pro hanobení bolševiků je neuvěřitelné chucpe.

🚀♥♥♥ https://twitter.com/StarTrekOnPPlus/status/1520047754667610113

🔋 Apple už zase má něco v nepořádku. Ze asi tak 40 procent baterky to za noc padlo na nulu. Ale aspoň člověk ví proč. Find My/Najit. Důvod k tomu ale neexistuje, na iPadu to puštěné nebylo. A snad ta chyba s AirTagy někdy ze září 2021 by měla přece být dávno opravená.