Média propagují dezinformátory. Kdy tohle skončí? ~ Old school střípky ~ 1. – 4. srpna

Nová myš vybrána a první dojmy jsou … je boží. Přej si něco, padá Space-X. Twitter je plný “zázračných vědeckých” účtů. Patrik Nacher. Malý vzrůstem, gigant hloupostí. Jak fungují Poslanci?

3. srpna

💋 Ne Jiří, proč by něco ověřovali? Oni jenom hlasují. Prostě si o tom něco pomyslí, a podle toho hlasují. V tom příznivém případě. V tom nejčastějším je jim řečeno jak mají hlasovat.

🐭 Takže jak to dopadlo s výběrem nové myši? Je to #Logitech MX Master 3, hodně z vás doporučovalo. A fakt povedený kousek, jen se teď přeučit na to jak se “jinak” hýbe než předchozí. Software mají o hodně lepší než dřív a fakt se dobře drží (jsem tam byl trochu v obavách z toho prostoru pro palec)

🤦‍♂️ Jeden z letitých dezinformátorů,. anti-kovid a anti-očkovacích aktivistů a iDnes ho dá do otvíráků? Něčemu takovému dávat vůbec prostor je podivné. Šíří tam bludy a “novinář” se ho ani nezeptal, kdo ho vlastně financuje. Aspoň tedy padla otázka na jeho komunistickou minulost. Zoufale málo.

🚏 Hmmm. Mezitraťová už není. A přejmenování zastávky znamená že appka Litacky přestane fungovat. Prostě to dělají ajtaci

🧒 Nastoupila menší mateřská školka. Mají stejná výrazná trička a na zádech nápis Když mě najdete volejte … A dvě čísla. #bozi

🚀 Až vám na farmu spadnou kusy něčeho z vesmíru tak jsou to dost dobře možná zbytky Space-X. Geniální

2. srpna

👨‍⚖️ Dost zajímavé čtení musím říct.

♨ V televizi je reportáž o tom jak týpek v rodinném domě snížil teplotu vytápěni z 23 na 20.5 stupně a jak tím šetří. Možná by mu měl někdo ukázat, kolik stupňů je venku. A že v létě fakt nemusí topit.

🚋 Vlezu do #mhd 25 a hádejte. No jasně všechny okýnka zavřený. #mhd 24 všechny okénka zavřená. Palmovka, takže vystoupil extrémně smrdící bezdomovec. Chlápek strašně nadává a stříká na sebe deodorant. Okýnko neotevře ač sedí přímo pod ním

📱 iOS 15.6 je venku a raději nestudujte co opravuje, vypadá to na hodně bezpečnostních problémů. A pokud vám to nejde nainstalovat, tak je velmi pravděpodobné, že to vyřeší restart iPhone. Letitý bug.

❓ Twitter je plný “zázračných vědeckých” účtů, z nichž mnohé jsou plné ukradených obrázků a dezinformací. Nedávný virální tweet o údajné prázdnotě ve vesmíru nabízí dobrou případovou studii, jak rozpoznat podvrhy.

1. srpna

😡 Mafry? Mafry! OZVAT? Vždyť mají hypotéky! Vždyť jsou při i předposraní! Kolik let už jdou Andrejovi na ruku?

🤦‍♂️ Patrik Nacher. Malý vzrůstem, gigant hloupostí. A samozřejmě prostitut ANO.

🎂Oh crap. my #myspace account is still alive. But all my connections are gone! 19 years #otd

😎 Nejsem gay, čertví v kterém věku jsem, jsem na ženský, taky miluju sci-fi, psa nemám, kočku bych měl. Ale jsem pro totéž. Aby všichni měli možnost volby, stát se manželem/kou a adoptovat dítě. Jsme si rovni. A nejsme zločinci.

😡 Já bych tam ještě přidal upřesnění. Poslanci sami málokdy něco tvoří a píší, prakticky vždy to pro ně někdo dělá. PR agentury, lobbisti, firmy, atd. Takže v tomto případě to mohla klidně ta sběř z Aliance pro rodinu doslova dodat na klíč. Vysvětluje to i předkladatele co nic neví

❓ Což o to, vypadá to dobře. Podstavce pod LCD se hodně hodí. Jen tedy dvě nejasnosti. USB je pouze 2.0 a 0.5 A (nepočítejte s nabíjením). A ta díra pro mobil, no, nic většího tam nedáte, bude to v obraze 🙂

🤦‍♀️ Ano, lidská blbost JE nekonečná.