Výzkum Alzheimera záměrně zmanipulován. Jasně. ~ Old school střípky ~ 24. -27. července

V Hřensku hoří, blbci si o kus vedle dělají ohníček v lese. Znásilnění je vražda duše. Musk si postěžoval, že “věky” neměl sex. Chvíli poté co se ukázalo, že měl aférku s ženou Sergeje Brina. Ministerstvo zemědělství popírá změny klimatu, podkladem jsou mu konspirační teorie.

27. července

🔥 Ano. Lidská blbost JE nekonečná.

‼ Ševče, drže se svého kopyta. Dropbox šel do kytek v okamžiku, kdy přestal být dobré úložiště a řešili nesmysly. Od Mailkchimpu očekávám, že budou řešit jak dělat e-mailingy. Bohužel taky míří do míst, které od nich vidět nechci.

❓ Jestli je to reakční, tak je to hloupé. Jestli to není reakční a prostě zapomněli co mají naplánované, tak je to také hloupé. Jen nevím co je lepší 🙂

❓ ” dnes zástupce společnosti Saab, která vyrábí letouny gripen.” .. kacířská otázka. Může říkat něco jiného? Je to důvěryhodné?

26. července

👍 Trefné a pravdivé. Znásilnění je vražda duše.

🤦‍♂️ Má na FB dva účty a diví se …

⚠ ACTIVE 24 se mění na Websupport … a to vypadá že bude veselo. Oznámení jako je tohle nikdy nic dobré nepřinesla 🙂

🤦‍♂️ Jakákoliv jenom trochu větší Skupina na Facebooku je zaplavována “Událostmi” co jsou sex, porno a spousta dalšího svinstva. “AI” od Facebooku nic z tak zjevných věcí nepozná ani po měsících nahlašování a učení.

🚒 Jo, Hrdlořezy potvrzuji, ráno nás to vzbudilo a zkoumali jsme jestli nebude co nahlašovat.

25. července

🔥 Jednu věch bych chtěl vědět. Jak se cítí ten co to celé způsobil.

🤦‍♂️ A na Linkedin se právě rozhořelo rozhořčení nad “elitou” a nemožností určit co je “muž” či “žena”. Ano, lidská blbost je nekonečná. Tak velká, že si ani nenajdou o co jde. Thom Browne, New York. Ne, žádné ovládání světa. Ale vysvětlete to konspirátorům

🔥 Začínám chápat, proč vlastně chce (chtěl) koupit ten Twitter

🐈 stray je roztomilá záležitost. Byť jsem si to tedy pustil jen na chvíli, takže to aspoň po první checkpoint

👰 Hm… Ale zatím nepromazal Instagram. Kolik tomu dáváte?

💡 Dobře rozebrané Forum 24 a Pavel Šafr. Za mne se definitivně odepsal podporou a aktivitami okolo Babiše Jr. Nikdy to novinařina nebyla. Dezinformace, manipulace, výmysly, lži.

♥ Nemá to Matěj ani jeho rodiče jednoduché.

🔥 tvl ne … Musk o**ká Brinovi ženu, pak se mu na kolenou omlouvá. Brin podá žádost o rozvod a s Muskem se už nechce kamarádit.

🤦‍♂️ Dokud nebudou pochyby o změně klimatu vyvráceny, je třeba pracovat s nejvyšší opatrností, hájilo ministerstvo zemědělství před soudem svoji nečinnost. Klimatickou žalobu prohrálo, s dalšími ministerstvy podalo kasační stížnost.

24. července

🤦‍♂️ eobuv.cz na Smíchově. Jediný terminál pro výdej věci objednaných z internetu, kde pak personál hledá komu to dát. Přitom tuhle funkci mohli dát do desítek terminálů, u kterých si stejně sednete abyste si to vyzkoušeli.

🤦‍♂️ Smršť drahoty na podzim bude šílená. Brutálně zdraží všechno, říká ekonom … Kdyby iDnes (a pár dalších, zejména CNN Prima ho miluje a nesmí chybět ve zpravodajství) nemělo užitečné idioty jako je tento “ekonom” tak by si je museli vyrobit.

🍲akcepuzzle aneb zrušte v kuchyni plyn a jděte do elektriky a indukce. Nové nádobí už objednané

❓ Může tohle dopadnout jinak než katastrofou?

🎬 Black Bird, Apple TV+

🔥 Dvě desetiletí výzkumu Alzheimera jsou možná založena na úmyslném podvodu, který stál miliony životů.