Pekelní klienti, určitě je máte taky ~ Old school střípky ~ 28. června – 1. července

Nový Doctor Strange, směšný Patrik Nacher, UVDT se (bohužel) probudila, mafie minulá, současná i budoucí. Mikuláš Mimoň Peksa, jak jinak. Spotify Iceberg.

1. července

🎞 Jo, Disney+ už to má, Doctor Strange in the Multiverse of Madness. A je to zcela skvělé. Skvělé.

🎒 “Vladimír Balaš : První musím řešit nedostatek míst na středních školách” .. a to ještě před pár týdny ministerstvo tvrdilo, že problém neexistuje. “Je to specifický problém Prahy.” ale už pravda není. Je to problém napříč Českem.

😧 “Buď budu lídr, nebo směšný. Patrik Nacher o boji kandidátů na primátora Prahy” … nějak marně přemýšlím, co tím chtěl říct. Směšný je už řadu let. Postupně k tomu ještě přibylo to, že je to morální křivák, který za peníze od Babiše udělá prakticky cokoliv.

🤦‍♂️ Klient si vyžádal seznam odběratelů e-malingu. Dostal ho. Vzápětí napsal, že “z těch lidi neznám skoro nikoho, přes víkend to vyčistím”. Ti lidé si přihlásili odběr (včetně potvrzení odběru) protože ten e-mailing chtějí dostávat. Já už fakt nemůžu.

😢 Další klient. Zásadně na většinu e-mailů odpovídá tak, že odpověď napíše do předmětu zprávy. V tom lepším případě napíše nový e-mail, aby ani náhodou nebylo udrženo vlákno a návaznost. Nejvíce oblíbené má o víkendu procházet weby a hledat tam chyby. Každou pošle v extra mailu

30. června

❓ Ale ano, Šafr a jeho plátky nedodržují “pravidla nezávislé, věcné novinařiny“. Ano, je to důležité a podstatné, ale pokud to budeme vědět a Pavel si nebude hrát na zachránce novinařiny (a Babiše juniora), tak to tak prostě je. Adam Drda do toho ale zamíchal kupu věcí a … Andreje Babiše. Adame, to že pro Babiše dělají novinářské kurvy víme celou tu dobu.

🎒 Dítě opustilo ŽŠ JIřák. Na rozloučenou dostal dvojku z výtvarné výchovy. Jo, někteří učitelé by nikdy učitelovat neměli, za poslední roky u těch dětí spolehlivě vybudovali nedůvěru a neúctu k učitelům. Škola navíc zmizela z Facebooku a má odcházet 10 učitelů. No, není divu.

🤦‍♂️ Unie Vydavatelů se už dávno proměnila ve škodnou. Nic víc, nic míň.

🤦‍♂️ Asi bych Michalovi doporučil, aby někdy zašel na stránky Forum24. Velmi rychle zjistí kolikrát se tam slovem “nezávislé médium” ohánějí. Zejména když prosí o peníze. Nakonec může začít i v forum24.cz/o-nas/ Jinak v tom “sporu” to slovo “nezávislé” žádnou roli nehraje

🤦‍♂️ Mafie minulá, současná i budoucí. Jakou soudnost asi ale mají lidé zapojení do téhle kauzy?

📺 Měl jsem štěstí a aktualizace O2 TV na Android dorazila brzy. Takže tady máte vše co jsem o tom stihl prozatím zjistit. A rovnou dodám, že tohle se mi moc líbí.

29. června

🃏 Kacířská otázka pro český T-Mobil k jejich čerstvému hacknutí. Vy přece máte #SOC (Security Operations Center) ….. tak jak je možné, že nezafungoval

🤦‍♂️ Ježiš to je bizár 🙂 Nevíte o koho šlo?

28. června

👍 Sedmý díl první série Orville (Majority Vote) je fucking geniální a děsivý.

🤦‍♂️ #wtf co tohle kurva je?

♥ Na O2 TV včera dorazil Android. Bezproblémová aktualizace, i dost dobře udělaná s ohledem na to, že to má hodně lidí co vůbec netuší která bije. Výsledek je stejné rozhraní, Android TV vychytávky a zrychlení. #like

❓ Můj Spotify Iceberg. Jeho hlavní charakteristikou je, že u některých jmen vůbec netuším, že existují.