Přijímačky na střední ještě větší katastrofa ~ Old school střípky ~ 20. – 24. května

Nějak jsem to nestihl vydat, takže …. Nebuďte jako Josef. A taky nebuďte CNN Prima News. Podvodník co je pyšný na to, že okrádá lidi. Prý je to umění. Kam čert nemůže, tam nastrčí penis.

🤦‍♂️ Tady Josef nepochopil že kandiduje na Prezidenta. Nebuďte jako Josef

😢👎 A “CNN” Prima News masivně jede novou katastrofu. Opičí neštovice. Představuju si jak stráví porady vymýšlením poplašných zpráv, strašení, katastrof. A jen bych chtěl vědět, jestli ten #bullshit co předvádí mají jako kritérium odměňování

🤦‍♂️ Jeden by čekal, že kandidát na Prezidenta bude mít komunikační tým, který mu řekne něco jako … Hele Pavle (či snad Petře), takovou haluz nemůžeš na Twitter pověsit

🎦 Vlastně ani nevím, jestli po tomhle traileru chci tenhle film vidět

❓ Přijímačky na střední? Nic nového. Stále žádný úspěch, stále stejně nepoužitelné hledání kde jsou volná místa.

Některé školy ale asi nemají co dělat (a dost peněz), takže posílání upozornění, že se je možné seznámit “se spisem” na doručenku. Jakž takž chápu že pošlou “nepřijat” tímto způsobem, ale tady?

Předchozí dění v Postřehy k letošním přijímačkám na střední školy .. pokračování dávkou beznaděje

A ministr školství, jsem dnes viděl, začal řešit CERMAT. Ale bohužel ne jejich letitou neschopnost dělat přijímačky co k něčemu jsou, ale to že “dávají moc peněz za opravy tiskáren”. V téhle zemi máte dost věci jistých. Třeba to, že ministerstvo školství je mezi těmi vždy podivnými institucemi. S podivnými ministry.

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná

🤦‍♂️ Uff “Na své podvody je pyšný a pokládá se za umělce, který psychologickou hrou dokáže vmanévrovat zájemce o neexistující zboží do situace, kdy mu podle něho lidé de facto „vnucují“ své peníze bez jakékoliv garance”

🤦‍♂️ Obklopeni filmovým štábem, sledováni, natáčeni, běží to podle scénáře. Jasně, trosečníci 🙂 #sorryjako

🤦‍♂️ Dobrá taškařice. S podivným vývojem.

🔥 Hustý. Hustý. Hustý. A má oblíbena Tilda Swinton.

🎞 Největší problém @hbomax je ten, že jako “nově přidané” nabízí obsah, který vyhrabali z videopůjčoven sahajících dekádu zpět. Takže když chcete vidět něco nového, tak nemáte jinou šanci, než hledat v odpadkovém koši, kde někde na dně je něco skutečně něco nově přidaného

🎞 U Stranger Things mám zvláštní to, že první sérii jsem hltal. A od druhé jsem neviděl už vůbec nic.

🤒 Opičí neštovice … ta média mají taková štěstí přijit tak snadno k novému strašáku. Jen jim to kazí ten odstavec co dají až někam hodně daleko na konec. Že to vlastně vůbec nic není.

🤦‍♂️ #wtf Podle tvrzení v oznámení jí miliardářský zakladatel odhalil svůj penis a nabídl jí, že jí koupí koně.