Platím, tedy mohu přetáčet. Sorry. Kdo byl falešný (skvělý) Kardinál Vlk? ~ Old school střípky ~ 26. – 28. dubna

Facebook vůbec netuší co se děje s daty uživatelů. Návrat do #mhd, svět se nezměnil. Zpoplatnění FeedIT.cz vyšlo. Ruská propaganda v The Guardian. Vadí vám emoji těhotného chlápka? No a je toho tentokrát mnohem, mnohem víc.

🤦‍♂️ Tuhle lahůdku v Přetáčení reklamy nás stojí ročně stamiliony, říká šéf Primy Singer jsem málem přehlédl. Singer nejen že nechápe, že lidé si platí za sledování Primy a mohou tedy rozhodovat o tom jak se budou dívat. Ale na konci toho článku jsou neuvěřitelné věci. Fakt si Singer myslí, že si nic nepamatujeme a nic nevíme?

▶ Nedělejte si iluze, že by snad ostatní sociální sítě a služby měly vaše data pod kontrolou. Tohle není záležitost jenom Facebooku.

🧨 #wtf

🚋 Otevírám okno #mhd. Půl roku to je nutné, kaštani je neotevřou nebo dokonce zavřou. Ženská na mě vyčítavé že to mám zavřít. Že klimatizace. Ptám se kde že? Ukazuje na nápis vedle dveří. Záchranná brzda. Ptám se znovu kde že je. Ukazuje na cedulku vedle okna. Zákaz kouření. Tak jo

👉 Zpoplatnění na FeedIT.cz vyšlo. Už to nedělám zadara, milé. A přineslo to i řadu nových agentur i firem, také milé. 317 subjektů, z toho 118 #PR agentur. V květnu bude čas na nějaká ta vylepšení funkčnosti.

Ruská propaganda v The Guardian v plné parádě. Jestlipak se chytí za nos a něco s tím udělají?

🤦‍♂️ Žaloby na stát a CZ.NIC. Jasně, jsou to dezinformační šmejdi, komu někdo z těch dvou blokuje domény, ale poněkud bezprávní kroky jsou nepřijatelné.

💾 OS/2! To pamatuju. Ten systém jsem miloval

🚇 V které stanici metra #mhd nejvíc smrdí pizza stánek? #palmovka? Hlasuju pro Palmovku. A z jiného konce … #mhd v plné parádě. Lidi smrdí a děti narvane v zimním oblečení.

📰 Ozvali se z Peak-u, kam občas něco napíšu, ať napíšu něco o Elonovi. Takže tady to máte: Když na to máš a jsi Elon Musk, tak si to kup. Teď třeba Twitter

👍 A tohle je pěkné čtení. Moc pěkné. Dění staré deset let – viz Lupa Falešný Kardinál Vlk (@kardinalvlk) na Twitteru nejspíš skončil

❓ Vadí vám emoji těhotného chlápka? Mě tedy ne. Ale třeba to máte jinak.

🤦‍♂️ Čerstvě založený účet …. Co by si tyhle záplavy kreténů počaly kdyby neměly anonymitu sociálních sítí?

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná. Prodává postel za 5 000 Kč a místo toho podvodníkovi pošle 170 tisíc? Má něco takového být svéprávné?

🤦‍♂️ Aha, takže ty argumenty, že prohnilá je jenom ta jedna fakulta právě definitivně byly spláchnuty do záchodu.

🤦‍♂️ Vážně přemýšlím nad tím, proč tihle novodobí mesiášové tak často pocházejí z prachatých kruhů a proč mají potřebu ze sebe dělat na sociálních sítích totální pitomce.

🙂 Jestli u tiskových zpráv existují nejčastější opomenutí, tak mezi ně patří to na obrázku. Přitom je to tak snadno řešitelné 🙂 ➡ Na počátku tiskové zprávy je datum. Jak se ale vyhnout XX. listopadu 2015?