Twitter prodán a bouře s odmaskováním trola ~ Old school střípky ~ 23. – 25. dubna

Stát v pandemii selhal, Jindra Šídlo má těžkou konkurenci, “Potom” a “v klidu“, Česko a Evropa zásobovaly Rusko zbraněmi, blockchainová hloupost v ČTK a Segal bojuje u Kyjeva 🙂🤦‍♂️

🌀 Elon Musk koupil Twitter. Média začala zveřejňovat návody jak smazat Twitter a část uživatelů je v panice. Všichni řeší co Elon udělá nebo neudělá. Já bych asi řekl že je mi to fuk a prostě se to někam vyvine nebo nevyvine 🙂

🧨 Desítky, možná stovky, účtů co chrlí jeden fejk a ukradené věci za druhým. Po smazání vzniknou znovu, čas od času přejmenovávají aby bylo těžší je hlídat. A sledují je běžně desítky až stovky tisíc lidí, kteří těm blbostem věří a masivně to šíří

▶ Vlastně si myslím, že stát připravený být nemohl a budování IT nemohlo doprovázet nic jiného než chaos. A to i v běžném stavu, ne jen pod vedením Andreje. Ten to ale zásadně umocnil.

🤦‍♂️ Fascinující. Má za kopcem věznici, takže to z něj dělá odborníka na tuberu. A přečetl si článek na Novinkách, kde je jasně napsáno, že nelze vyšší výskyt spojit s Ukrajinou (a navíc se žádný vyšší výskyt zatím nekoná) a přesto to nasazuje na uprchlíky. Ano, lidská blbost JE nekonečná.

👉 Takže, co já k tomu?

1) souhlas
2) souhlas
3) souhlas
4) souhlas
5) souhlas

😭 Boží. Boží. Boží. Jen ten návrat Šídla bude těžký. Tohle je hustá konkurence.

🧨 Twitter na to kápnul. #NFT rozhodně bezpečná věc není.

🙂 “Potom” a “v klidu“. Dvě nejčastější odpovědí dítěte když se po něm něco chce. Za pár let z toho naštěstí snad vyroste.

🤦‍♂️ wtf

😡 Evropské země včetně Česka dovážely do Ruska zbraně díky mezeře v embargu ,,,, a na iDnes jsou rádi, že tomu tak byl. Narvat tam díky? 🤦‍♂️ A zbraně za 274 milionů eur, Česko za 14 milionů eur. Lahůdka. Kdo v Česku se pod tohle podepsal?

🌻 Jaro je tu. V OBI koupeny kytky do truhlíků za okny a už tam i jsou.

👉 V Second Life jsem strávil par let života a dnešní hype okolo metavesmíru je o to víc zábavné. Philip Rosedale říká většinu věcí se kterými souhlasím. Jen s jednou, na konci, nesouhlasím. Second Life (a metavesmíry) budou stejně tak nebezpečně návykové jako to co už známe – sociální sítě, hry, atd.

🤦‍♂️ Ach ty blockchainové hlouposti. Ne #blockchain to co popisují nezajistí a nemůže zajistit.

📹 Jo #Logitech kameru (c922 Pro Stream Webcam) mám od doby co přišel covid a bylo nutné přejít na záplavu online meetingů a je skvělá. Tohle je přeci jen trochu pokročilejší model. Jo a … Kdy se asi Alza.cz  naučí zobrazovat náhledy produktů v podobě použitelné pro sociální sítě? A proč znemožňuje zobrazit náhled i tady ve WordPressu?

🤦‍♂️ Úplně nejlepší je ten fejk, že Segal bojuje u Kyjeva. Segal! Bojuje!