Jak Andrej Babiš zmrzačil tuzemská média a klidně noste klokanky ~ Old school střípky ~ 16. – 19. dubna

Lidská blbost JE nekonečná. Nové WOWko, moc těším. Lacinosti Bohuslava Svobody. DuckDuckGo nedůvěryhodné. Matrix Resurrection je nic moc. Prý nemám používat vulgarismy.

🤦‍♂️ Ano, lidská blbost JE nekonečná.

▶ Jsem byl v Theinu na obtydenni poradě. Osobně. Všechny před byly call. A call kde je mix onsite a online lidí ve větším počtu je pekelná záležitost. Tu osobní podobu jsem si užíval. introvert a úspěšně nenávidím nekonečná online setkání

♥ Těším. MOC těším.

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná

📰 Ondřej Neumann: Jak Andrej Babiš zmrzačil tuzemská média — Příběh o tom, že se z novinářů ochotně stávají hlásné trouby “toho kdo platí”.

▶Bohuslav Svoboda: Hřib byl můj student, je nejhorší a pro Prahu nic nedělá! Nová jména ulic jsou laciná”Bohuslav Svoboda: Hřib byl můj student, je nejhorší a pro Prahu nic nedělá! Nová jména ulic jsou laciná” … laciné je tohle říkat do médií.▶Bohuslav Svoboda: Hřib byl můj student, je nejhorší a pro Prahu nic nedělá! Nová jména ulic jsou laciná

▶ HP otevře v Praze 1. oficiální obchod ve střední Evropě. A ten Andrejův iStore na Staromáku pořád nestojí. Andrej Babiš, co slovo to lež.

🤦‍♂️ a klidně noste klokanky. Vlastně vůbec nechápu proč mít potřebu do citace (sic) přidat tak hloupou poznámku

▶ Ano, lidská blbost JE nekonečná.

🎮 Zžil jsem se s ovladačem. Získal koně. Naučil se bojovat. A hlavně utíkat když je zle. A projezdil tak polovinu dostupného světa v Elden Ring. Neuvěřitelné nádherný svět plný fantastických nápadů. Obdivuhodná práce

🎞 Jo Cronenberg. Ten umí dělat dobře ulítlé věci.

🔏 Používáte #duckduckgo? A myslíte si, že jste nějak vyzráli nad šmírováním? Cítíte se bezpečno?

🎬 Dokoukal jsem nový Matrix Resurrections. Pocity rozpačité a asi nejsem sám, na IMDB to nedopadlo dobře. Plytké, místy ohňostroj amatérštiny, kontrast s vizuálním zpracováním. Možná to fakt nemuseli točit. Ale podíval jsem se rád.

‼ Klient mi nedávno řekl, že si prohlížel můj Twitter. A že bych neměl používat vulgarismy. Chtěl jsem to zkusit, ale k tomuhle můžu dodat jen …. Andrej Babiš je zmrd. A vlastně ještě jedno. Kolik měl Andrej na to aby tohle všechno dělal? A proč to nedělal?

▶ Likedin a odkaz v komentáři? Nedělejte to. Najít takový odkaz vyžaduje kupu práce a rozklikávání. Odkaz nepatří do komentářů ale do příspěvku.

Už jsem to psal v Mám na Linkedin dávat odkaz do komentáře? Jak fungují odkazy na Linkedin? a tady je další čerstvý příklad proč to prostě nedělat.

▶ Mariupol má (tedy MĚL, 449 tisíc obyvatel). Takže, pokud dobře počítám, to bude o něco víc než #brno. Takže si představte, že takhle můžete jednoho dne přijet do Brna a vidět tohle.